Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Sensation 2009: Wywiad

2009-08-04 14:52

sensation

Zaraz po powrocie przedstawicieli MSM Events z Ibizy mieliśmy okazję zadać im kilka pytań odnośnie Sensation.

1.Na jakim etapie są przygotowania przed tegoroczną edycją Sensation 3 października?

Sensation to przede wszystkim ogromne przedsięwzięcie organizacyjno-produkcyjne. Na dzień dzisiejszy dopracowywane są wszystkie szczegóły dotyczące produkcji oraz rozwiązań technicznych dla Hali Stulecia.

2.Jak duży procent scenografii holenderskiej zostanie wykorzystany w Polsce?

Hala Stulecia to dużo mniejszy obiekt od Amsterdam Arena. Możliwości techniczne oraz powierzchnia są ograniczone w porównaniu do stadionu w Amsterdamie. Jednakże, z pewnością wykorzystane będą wszystkie rodzaje dekoracji oraz efektów specjalnych. Jedynym ograniczeniem, tak jak w zeszłym roku, będzie tylko ilość poszczególnych elementów.

3.Duże emocje wzbudza wśród Klubowiczów line-up Sensation Polska 2009. Według Waszych ostatnich zapowiedzi, artyści tegorocznego show mili zostać już ogłoszeni. Kiedy możemy spodziewać się szczegółów?

Cały czas pracujemy nad line-up’em z naszymi partnerami z ID&T. Niestety nie wszystkie propozycje Holendrów nam się podobały. Chcielibyśmy aby line-up na Polskę był szczególnie przemyślany. Oprócz tak wyśmienitego show jakim jest Sensation, a w szczególności tegoroczna edycja, chcielibyśmy dostarczyć polskiej publiczności wyjątkowych wrażeń muzycznych.

4.Jakiej spodziewacie się frekwencji w tym roku?

W tym roku Sensation cieszy się równie sporym zainteresowaniem ze strony Klubowiczów jak w latach ubiegłych. Nigdy nie lubiliśmy prorokować tak bardzo do przodu, jednakże z danych, które posiadamy wszystko wskazuje na sukces.

5.Jak długo dostępna będzie pula biletów za 239 zł?

Trudno nam określić na dzień dzisiejszy kiedy dokładnie, jednakże z pewnością kolejna pula biletów będzie w wyższej cenie.

6.Czy Wasz zeszłotygodniowy pobyt na Ibizie związany był z Sensation?

Bezpośrednio nie. Gościliśmy na białej wyspie w innych sprawach biznesowych. Mieliśmy jednak okazję spotkać się z wieloma znanymi artystami, z którymi rozmawialiśmy o ewentualnej przyszłej współpracy. Udało nam się tez spotkać Armina, który odlicza już czas do swojego udziału w otwarciu Mistrzostw Świata w wioślarstwie i naszej imprezy „Dzień w parku”

7.Mieliście okazję odwiedzić jakieś znane kluby?

Zawitaliśmy do Amnesii, Privilege a przede wszystkim do Pachy. Klub Pacha odwiedziliśmy specjalnie dla nocy z Davidem Guettą i jego cyklu „F...k Me I’m Famous” To była niesamowita noc. Właśnie wtedy kręcony był teledysk dla Davida Guetty do utworu Sexy Bitch, którego wokalnie wspomagał Akon.

Uwaga!
Przypominamy Wam o konkursie Sensation. Macie wyjątkową okazję wygrać bilety Standard, Golden oraz nocleg w hotelu!
Przypominamy o zamieszczaniu swojej dokładnej nazwy zarejestrowanego użytkownika FTB.pl aby móc wziąć udział w konkursie.
Więcej szczegółów tutaj: http://www.ftb.pl/news/68754_0_1/kup-bilet-na-sensation-i-weź-udzia.htm

Bilety dostępne są w bileterii FTB.pl
Standard - 239 PLN
Golden ticket - 400 zł
Deluxe ticket - 650 zł

LINK DO NOWEGO TRAILERA: http://www.youtube.com/watch?v=nKO6dRCTq8g

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie