Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Bilety na Wielkie Derby Województwa!

2009-08-17 18:03

pogoń szczecin, szczecin

Od wtorku rozpocznie się sprzedaż biletów dla kibiców Dumy Pomorza na mecz Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin. Pogoń Szczecin SA otrzymała od zarządu Floty Świnoujście 1140 biletów do rozprowadzenia wśród swoich kibiców. 1040 biletów w cenie 30 złotych (normalne), i 100 biletów w cenie 15 złotych (ulgowe).

Bilety nabywać można od wtorku do czwartku w godzinach od 9:00 do 16:00 w kasie klubu przy ul. Karłowicza 28 i w godzinach 11:00 - 19:00 w Centrum Handlowym Galaxy na stoisku Soft Electronic. Kupujący bilet musi posiadać przy sobie dokument tożsamości z numerem PESEL. Dla kibiców Pogoni Szczecin przygotowana jest cała trybuna południowa na stadionie w Świnoujściu. W tym miejscu prosimy aby bilety kupować w Szczecinie ponieważ w dniu meczu w Świnoujściu będzie to nie możliwe ze względu na to, że spotkanie zakwalifikowane zostało jako mecz podwyższonego ryzyka.

Pogoń Szczecin SA, pragnie podziękować Zarządowi Floty Świnoujście za to, że potraktował po przyjacielsku Pogoń Szczecin jak i jej kibiców przeznaczając tak dużą liczbę biletów dla fanów Dumy Pomorza.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie