Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Międzynarodowi klubowicze na Sensation Polska 2009!

2009-09-07 15:07

sensation

Jak co roku, zainteresowanie biletami na Sensation Polska zgłasza bardzo wielu klubowiczów z całej Europy! W tym roku zapowiada się, że z zagranicy przybędzie rekordowa ilość fanów Sensation. Na dzień dzisiejszy bilety w internetowej bileterii FTB.pl zakupili już obywatele następujących państw: Wielka Brytania, Włochy, Szwecja, Słowacja, Hiszpania, Czechy, Austria, Litwa, Irlandia, Finlandia, Holandia, Portugalia, Słowenia, Francja, Belgia, Szkocja, Łotwa, Litwa, Estonia, Turcja i Rosja. Wart uwagi jest fakt, że w większości nie będą to obywatele naszego kraju a obcokrajowcy, co widać po danych zamawiających bilety.
Poprzez zakup biletów swój udział w imprezie potwierdzili także klubowicze z innych kontynentów. Bilety na Sensation Polska „poleciały” już do Australii, Kanady oraz kilka sztuk do USA. Jak zwykle najbardziej zorganizowaną grupą będą obywatele Niemiec, którzy przygotowują specjalne autobusy, które dostarczą niemieckich klubowiczów do Hali Stulecia 3 października. Bezpośrednie połączenie lotnicze z Barcelony do Wrocławia z pewnością zachęciło wielu Hiszpanów aby wpisać się na listę obecności Sensation Polska; ich grupa będzie w tym roku wyjątkowo liczna.
Cieszy nas fakt, iż z roku na rok pozycja polskiej edycji Sensation umacnia się na rynku europejskich eventów. Zapowiada się impreza na światowym poziomie w doborowym towarzystwie świadomych klubowiczów z całej Europy. Jednakże, z pewnością nikt inny tak jak polscy klubowicze nie potrafi stworzyć tak wyjątkowej atmosfery podczas imprezy!

Bilety możecie nabyć w bileterii FTB.pl
Standard: 239 zł
Golden: 400 zł
Deluxe: 650 zł

Stałe punkty sprzedaży:
Hala Stulecia Wrocław, Sieć Ticketpro.pl, Centrum Informacji Miejskiej Poznań, RockLongLuck Poznań

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie