Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Godskitchen Urban Wave w trasie!

2009-09-08 16:21

sensation

Pierwsza impreza pod marką Godskitchen zorganizowana została w Wielkiej Brytanii w klubie Junction Nightclub w Cambridge. Sukces każdej kolejnej imprezy pod znakiem Godskitchen w Wielkiej Brytanii spowodował, iż pomysłodawcy postanowili otworzyć swój własny klub pod tą samą nazwą w Birmingham w 2000 roku. W noc otwarcia do Air Birmingham przybyło ponad 20 000 ludzi!

Właśnie we wrześniu przypadają urodziny klubu i z tej właśnie okazji szykuje się specjalna impreza w klubie Air Birmingham, gdzie 26.09 wystąpią między innymi Sander van Doorn, Marcus Schulz oraz Menno De Jong. Niecały miesiąc później 24.10 do Air zawitają Judg Jules, ATB, Simon Patterson oraz Sied Van Riel. Przedtem jednak już 11.09 w Newcastle zawitają Gareth Emery, Simon Patterson oraz Alex Morph.

Godskitchen Urban Wave to jednak nie tylko Wielka Brytania. Już 2.10 rozpocznie się specjalna trasa po Australii, gdzie przez 8 dni planowanych jest 5 wieczorów pod znakiem Godskitchen, z udziałem takich gwiazd jak Cosmic Gate, Blank & Jones oraz John 00 Fleming & Jes. Na Białorusi 14.11 na Godskitchen Urban Wave zagrają między innymi Sander Van Doorn oraz Mark Eteson a 21.11 aż w dalekiej Korei wystąpi nie kto inny, jak sam Armin van Buuren.

Oczywiście na trasie Godskitchen nie może zabraknąć przecież naszego kraju! Tegoroczny sukces Godskithcen Urban Wave 18 kwietnia we Wrocławiu spowodował, iż Anglicy po raz kolejny zaproponowali organizację klubowej edycji tej markowej imprezy w Polsce. Już 10 listopada w klubie Ekwador Manieczki wystąpią dla Was wyjątkowi zagraniczni goście: Sander Van Doorn, Mark Sherry oraz Mischa Daniels. Taki line-up to gwarancja, że miłośnicy różnych gatunków muzycznych znajdą dla siebie w Ekwadorze wyjątkowe muzyczne doznania. Polska reprezentacja DJ’ów Godskitchen Urban Wave zostanie ogłoszona już wkrótce.

Sprzedaż 1 ograniczonej puli biletów dostępna będzie już w piątek o godzinie 18.00 na FTB.pl w cenie: 38 zł.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie