Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Electronic Beats @ Heya/Lokomotiv Club

2009-09-14 20:16

szczecin

Imprezowy Szczecin znowu się rozkręci a to za sprawą mega klubowego wydarzenia jakim będzie impreza Electronic Beats. Nie będzie to jednak kolejna dyskoteka z kiczowatymi radiowymi przebojami, które możesz usłyszeć co weekend w pierwszym lepszym lokalu. Formacja Dirty Funk zmienia bowiem imprezowy obraz miasta.16 października dawnym klubem Lokomotywa zawładną elektroniczne beaty serwowane przez samą „śmietankę” artystów muzyki klubowej wspomaganą przez wielu lokalnych dj’ów, łącznie na 3 scenach.
 
Wśród nich wystąpi żywa legenda muzyki techno i ojciec słynnej Love Parade – Dr Motte, którego postaci żadnemu wytrawnemu klubowiczowi przedstawiać specjalnie nie trzeba. Ponadto o niezwykłe doznania muzyczne zadba duet TokTok, który na scenie wspierać będzie wokalistka Soffy O. Razem ta trójka potrafi rozbujać cały klub a liczba ich fanów stale rośnie o czym świadczy chociażby fakt, że na ich ostatni występ w Polsce brakowało nawet miejsc stojących! Mocniejsze rytmy nowoczesnej muzyki elektronicznej na imprezie zapewnią chłopaki z rozchwytywanej na całym świecie grupy Electrixx, którzy i tym razem z pewnością nie zawiodą i dadzą czadu. Kolejną postacią, która wystąpi na scenie Lokomotywy, to ulubieniec szczecińskich klubowiczów – Hardy Hard. Był u nas nie raz, ale za każdym razem sprawiał, że publiczność znakomicie się bawiła przy jego muzyce. Tej nocy będzie miał również miejsce niecodzienny występ. Po wieloletniej przerwie, specjalnie na tę imprezę powróci gwiazda popularnych niegdyś imprez Electric Kingom – L.U.P.O. Będzie zatem doskonała okazja aby powspominać sobie stare dobre czasy szczecińskiego clubbingu.
 
Podczas Electronic Beats usłyszeć będzie można sety także wielu utalentowanych dj’ów i producentów jak chociażby: Jaykosy, Twsted Metaforce, Cyber, Cherry aka BreakNtune, Macaster, Audio-matiq, Chris Da Break, Droptech, Luihas, Marice Ka, BF, Soundfellas oraz innych młodych adeptów sztuki dj’skiej.
 

Main Stage::

Dr. Motte (Love Parade Berlin)
TokTok (TokTok rec Berlin)
Hardy Hard (Electric Kingom/Bassplanet Berlin)
Electrixx (Suicide Robot Berlin)
L.U.P.O (Electric Kingdom Berlin)
Cherry aka BreakNtune (Dirty Funk Szczecin)
Jaykosy (Wicked Tunes Berlin)
P.E.R.I (Dirty Funk Szczecin)
Soundfellas (Warsaw Breaks)
Luihas (Breaks Slubice)

Second Stage::

man'dee (Bombeatz Gliwice)
Macaster (Dirty Funk Kolobrzeg)
Maurice Ka (Szczecin)
Audio-Matiq (Dirty Funk Berlin)
Chris da Break (Neuroshocked Szczecin)
Droptech (Neuroshocked Szczecin)
C.y.Ber (Berlin)
B_nito (b-musik.eu Berlin)
Max Deimos (b-musik.eu Berlin)
BF (Szczecin)
Michał Murawski (Bydgoszcz)

Space Stage:::

H20 (Subway Szczecin)
Christian (Subway Szczecin)
Fractional Slightly (Szczecin)
Peceq (Subway Szczecin)
Freetek (Szczecin)
Devon Hadey (Szczecin)
Batman (Szczecin)
Esco (Szczecin)
& friends

Miejsce::: Heya/Lokomotiv Club
Data::: 16.10.2009
Bilety::: 49 zł w przedsprzedaży, 59 zł w dniu imprezy
Start::: 20:00

Po imprezie Electronic Beats odbędzie się oficjalne afterparty tylko dla uczestników tej imprezy w dawnym klubie Crossed. Opaski zostaną rozdane podczas trwania imprezy.

Podczas imprezy będą rozdawane gadżety firmy Stoprocent

Bilety będą dostępne we wszystkich pizzeriach Marco Polo w Szczecinie oraz w sklepie „Platinum” przy Deptaku Bogusława 7 (obok klubu mezzoforte)

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie