Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

"Sensacyjne"spotkanie z Richardem Durandem!

2009-09-23 15:01

sensation

Odliczamy już dni do 4 polskiej edycji Sensation w Polsce. Już za tydzień w sobotę 3 października spotykamy się w Hali Stulecia we Wrocławiu aby wziąć udział w tegorocznym jubileuszowym show Sensation - Wicked Wonderland. Zapraszamy wszystkich do tajemniczej krainy czarów, która z pewnością poruszy wszystkie Wasze zmysły.

Jedną z gwiazd tegorocznego Wicked Wonderland będzie bardzo lubiany w naszym kraju Richard Durand. Tym samym zadebiutuje on za konsoletą Sensation.
W oczekiwaniu na tą wyjątkową imprezę, chcielibyśmy zaprosić wszystkich fanów Richarda na spotkanie z artystą, które odbędzie się w sobotę 3 października we Wrocławiu. Miejsce oraz godzina spotkania z artystą zostaną podane do wiadomości publicznej przez przedstawiciela Sony Polska w czasie audycji MSM ON AIR, która już w czwartek od godziny 21.00 w radiu Planeta Poznań.
Spotkanie z gwiazdą związane będzie z jego występem na Sensation oraz promocją najnowszego albumu Richarda Duranda „Always The Sun”, który swoja premierę miał 18 maja.

Tych, którzy nie mieli dostępu do FTB.pl miesiąc temu, choćby z powodu wakacji, zapraszamy do lektury specjalnego wywiadu jaki Richard Durand udzielił redakcji FTB.pl
http://www.ftb.pl/news/69103_0_1/gwiazda-sensation-polska-richard-durand...

UWAGA!
Bilety na Sensation w formie elektronicznej dostępne są w bileterii FTB.pl do 27.09
Od 28.09 wyłącznie rezerwacja biletów w wyższej cenie. Zarezerwowane bilety będą do odbioru w punkcie informacyjnym FTB przed Halą Stulecia w dniu imprezy!

Bilety dostępne w stałych punktach sprzedaży do dnia imprezy:
Hala Stulecia Wrocław,
Sieć Ticketpro.pl,
Centrum Informacji Miejskiej Poznań, ul. Ratajczaka 44,
ROCKLONG LUCK Poznań, ul. Półwiejska 20

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie