Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Fluxed! – Pytania do Marco V

2009-10-28 17:18

trance space

1.Hej Marco! pierwsze pytanie, jak się miewasz?
Bardzo dobrze, pracuję sobie właśnie nad nowym remixem Luvstruck w moim studio.

2.Co myślisz o polskiej scenie klubowej, w którą stronę się rozwija???
Myślę, że polska scena klubowa rozwija się raczej tak samo jak reszta świata. Oczywiście wszyscy przechodziliśmy ostatnio okres recesji, ale zdaje się, że ludzie wychodzą imprezować trochę więcej. Muzyka się zmienia, ale to naturalne, muzyka zawsze się zmienia.

3.Ostatnio zgarnąłeś nagrodę „Najlepszy DJ Tech House” na imprezie ‘DJ Awards’ na Ibizie, świetny wyczyn! Jesteś także szeroko znany jako ojciec założyciel trance’u i tech - trance’u. Więc dlaczego tech-house?
Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia! Kiedy mixuję to gram bardzo zróżnicowane style muzyki, zwłaszcza podczas mojego show TopTenMix, który odbywa się każdego miesiąca. Ogólnie moja muzyka jest bardzo techno w każdym stylu który gram, ale nie traktuję się jako DJ grającego w szczególności tech-house. Oczywiście zawsze jest wspaniale dostać nagrodę i świetnie było zrobić wypad do Pacha na Ibizie i wziąć udział w całej ceremonii rozdania nagród.

4.Mam pytanie od zagorzałego entzjasty muzyki dance: czy to prawda, że trance umiera? Lub nawet już umarł?
Trance był muzyką klubową numer 1 przez ostatnie 10 lat, ale nic nie może powstrzymać nadchodzącego tak zwanego tech Davida Guetta. Scena może być mniejsza, ale trance będzie zawsze. Może to nawet lepiej że cała komercja odejdzie z trance’u i znowu będzie bardziej andergrandowy, kiedy pieniądze przestają odgrywać główną rolę, i chodzi bardziej o muzykę wtedy powstają bardziej kreatywne produkcje

5.Wymień 5 twoich ulubionych utworów wszech czasów, niezależnie od gatunku.
Fisher Z – So long
Bruce Springsteen – The River
Coldplay – Clocks
U2 – New Year’s Day
Oraz jeden hymn dance’u , Jam and Spoon – The Age of Love

6.Skoro jesteśmy już przy gatunkach, czy interesujesz się również innymi gatunkami, powiedzmy rockiem? I kogo słuchasz?
Słucham i lubię wszystko. W tym momencie bardzo podoba mi się kapela The Doves

7.Rok 2009 wkrótce się kończy, jak minął ci ten rok? czy chciałbyś podzielić się z nami czymś istotnym, oczywiście oprócz swojego znakomitego sukcesu?
W tym roku przeprowadziłem się do nowego domu i do nowego studia muzycznego, to miało dla mnie duże znaczenie jeśli chodzi o muzykę, efekty tego będziecie mogli usłyszeć kiedy w przyszłym miesiącu wyjdzie mój nowy Album Propaganda Part 2. Powrót do studia okazał się dla mnie niezwykle inspirujący, i co za studio...!

8.Czego w takim razie możemy oczekiwać od Marco V w roku 2010?
Bardzo podobają mi się dźwięki które teraz wychodzą spod moich palców, i mam nadzieję że to się jeszcze rozwinie w przyszłym roku. Propaganda Part 2 zacznie się pojawiać od Października tego roku do początku przyszłego roku, więc rozglądajcie się za kolejno pojawiającymi się singlami, jestem z nich bardzo zadowolony i mam nadzieję że wszystkim innym także się spodobają

Wielkie dzięki za Twój czas Marco, powodzenia we wszystkich Twoich przedsięwzięciach

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie