Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Co słychać u artystów I Love New Year? Spot TV oraz After Film ILNY’08!

2009-12-02 17:26

Sylwester już za 29 dni. O zbliżającej się wielkimi krokami Sylwestrowej nocy świadczy choćby coraz większa aktywność artystów I Love New Year w kontaktach z MSM Events, dla których ta impreza jest kolejną okazją by zaprezentować się polskiej publiczności.

Prezentujemy Wam garść najnowszych informacji od Daniela Kandi oraz Tocadisco. W przyszłym tygodniu spodziewajcie się specjalnego wywiadu z Sean’em Tyas, którego udzielił redaktorowi naczelnemu DJ Magazine. Zachęcamy Was także do obejrzenia oficjalnego klipu TV prezentującego ILNY 2009!

 

Daniel Kandi

 

Kandi zakończył już pracę nad New Year Power Hour. Możemy Was zapewnić, że zmiksowany jest na najwyższym poziomie.
Już w najbliższy czwartek odbędzie się specjalne spotkanie osób odpowiedzialnych za produkcję oraz oprawę artystyczną i logistyczną ILNY. W głównej mierze poświęcone ono będzie oprawie New Year Power Hour. Daniel Kandi weźmie czynny udział w ustaleniach za pośrednictwem Skype.

 

Artysta pracuje obecnie nad swoim debiutanckim albumem, który ujrzy światło dzienne w 2010 roku. Do współpracy przy tworzeniu albumu Kandi zaprosił wielu utalentowanych artystów, dzięki czemu z pewnością będzie to ciekawe wydawnictwo.

 

Tocadisco

 

W tym roku ujrzało światło dzienne najnowsze wydawnictwo Tocadisco – album TOCA 128.0 FM. Roman Boer (bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko artysty) odzwierciedla tym albumem swoją wizję tego, jak obecnie powinno brzmieć dobre radio.
Już w sobotę 5 grudnia na antenie radia BBC Radio 1 zagości właśnie Tocadisco w dobrze znanej wielu z Was audycji Essential Mix. Będzie to doskonała okazja by przekonać się, jak w rzeczywistości brzmi muzyka dobierana i miksowana przez Tocadisco w rozgłośni radiowej. Nagranie będzie można odsłuchać na stronach BBC radio 1 i z pewnością dostępne będzie w sieci ;)

 

SPOT TV

 

http://vimeo.com/7926191
http://www.youtube.com/watch?v=K3oKySbIa18

AFTER FILM ILNY 2008

 

http://vimeo.com/7668824

 

BILETY

 

Bilety dostępne są na Ticketplanet.pl, w sieci Ticketpro.pl oraz w kasach biletowych Hali Stulecia.

 

Standard 114 PLN
MSM DELUXE TICKET 420 PLN
MSM GOLDEN TICKET 280 PLN

 

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie