Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

I Eliminacja Pucharu Auto Klub oraz Rajdowy WOŚP 2010

2010-01-01 09:22

rajdy

I Eliminacja Pucharu Auto Klub oraz Rajdowy WOŚP!!

Zapraszamy na jedną z pierwszych imprez motorowych w 2010r. I Eliminacja Pucharu Auto Klub Szczecin, która odbędzie się 10.01.2010r na torze kartingowym przy al. Wojska Polskiego w Szczecinie.

Jednocześnie będzie to Rajdowa Orkiestra Świątecznej Pomocy z której dochód zostanie przeznaczony na orkiestrę. Dodatkowo za drobną opłatą będzie można przejechać się rajdowymi samochodami na miejcu pilota, a wpłaty również zasilą WOŚP :)

Organizator przewiduje jedną próbę przejeżdżaną czterokrotnie. Trasa przejazdu ukaże się w sobotę dzień przez imprezą. Do zawodów dopuszcza się wszystkich którzy posiadają prawo jazdy, ważne ubezpieczenia oraz przegląd techniczny auta.

W szczególności zapraszamy nowych uczestników, którzy mogą się nauczyć panowania autem w różnych sytuacjach(poślizg, nadsterowność, podsterowność itp.) Jeżdżenie w naszych imprezach pozwala wyrobić w sobie nawyk płynnej jazdy samochodem oraz może pomóc wyjść obronną ręką z wielu niebezpiecznych sytuacji jakie spotykamy na drogach.

Zapraszamy również wszystkich, którzy chcą poczuć sportową jazdę samochodem, rywalizując wraz z innymi uczestnikami.

W trakcie zawodów będzie możliwość podpytania się doświadczonych zawodników jak należy jeździć. Można nawet taką osobę zabrać na prawy i podpowie nam ona jak pokonywać zakręty, jak posługiwać się samochodem w sporcie, jakim torem jazdy jechać itd.

Młodzi kierowcy zamiast szaleć na ulicach maja okazję wykazać się w zawodach!

Aby wystartować należy przyjechać w godzinach od 10 do 11 i zapisać się w biurze zawodów. Następnie uczestnik otrzyma swój numer startowy wg którego ma podjechać do lini startu.

Zapisy: 10.00

Odprawa z uczestnikami: 10.50

Start pierwszego zawodnika: 11.00

Wpisowe: 20zł + pobranie kaucji za nr startowy 10zł lub pozostawienie na czas trwania imprezy dowodu osobistego.

Serdecznie zapraszamy!!

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie