Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

A STATE OF TRANCE 450 – 10 kwietnia 2010.

2010-01-13 19:57

a state of trance

Armin van Buuren, MSM Events oraz Alda Events mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników trance oraz progressive na wielkie muzyczne wydarzenie, które odbędzie się 10 kwietnia 2010 roku po raz pierwszy w Polsce w Hali Stulecia we Wrocławiu!
To nie będzie kolejny event, to nie będzie Wasza następna impreza, to będzie najważniejsze w Europie, jak nie na świecie, święto muzyki trance. Nadchodzi „A State of Trance” - event, którego głównym „dyrygentem” będzie Armin Van Buuren!

Cotygodniowy show radiowy „A State of Trance” nadawany jest przez ponad 40 stacji radiowych w 26 krajach. Z ponad 10 milionami słuchaczy co tydzień, audycja autorstwa Armina van Buuren’a stała się jedną z najpopularniejszych audycji muzyki tanecznej na całym świecie.

Polska edycja „A State of Trance 450” będzie jedną z pięciu na trasie. Pozostałe cztery umiejscowione zostały w Kanadzie (Toronto) 1.04, Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork – tam odbędą się dwie imprezy) 2 & 3.04, oraz Słowacji (Bratysława) 9.04.
Polski „ASOT 450” będzie największym i najważniejszym ze wszystkich pięciu, będąc imprezą zamykającą oficjalne świętowanie 450 wydania audycji „A State of Trance”!

Armin van Buuren: “Wszystko co robię jako artysta, DJ, producent lub manager wytwórni ma odzwierciedlenie w mojej cotygodniowej audycji “A State of Trance”. Sukces audycji zawdzięczam moim fanom, za co chciałbym im podziękować, dlatego też świętowanie każdego jubileuszowego wydanie audycji z prawie 9 letnią historią stało się już tradycją!”

Jedno marzenie. Muzyczny obłęd. Chwile idealne. Niesamowita energia. „A State of Trance 450”.
Dla potrzeb tego muzycznego wydarzenia w Hali Stulecia zostanie wybudowana scena oraz specjalne studio radiowe, z którego Armin Van Buuren na żywo będzie transmitował na cały świat wydarzenia mające miejsce tego wieczoru. Z pewnością nie zabraknie komentarzy na żywo oraz wywiadów sprzed i po występów zaproszonych przez Armina gwiazd! Być może komuś z Was dopisze szczęście aby zostać gościem wybranym z publiczności, który zostanie zaproszony do specjalnego studia Armina.
Już od paru tygodni ekipa produkcyjna MSM Events oraz Alda Events z Holandii pracują nad projektem sceny, studia radiowego oraz oprawą tego niesamowitego show. Wspaniałe brzmienie muzyki trance i progressive gwarantować będzie najwyższej światowej klasy system nagłośnieniowy L’acoustics. Możecie spodziewać się także niespodzianek. Więcej informacji wkrótce.

Pokusa. Pożądanie. Zazdrość. Marzenie. Emocje, które towarzyszyły polskim klubowiczom podczas historycznych 3 dni autorskiej audycji Armina Van Buurena – A State of Trance! Celebracja 400-tnego wydania ASOT-a była globalnym wydarzeniem które świętowano w Niemczech, Anglii oraz Holandii. ASOT 400 przyćmił swym blaskiem wszystkie inne muzyczne wydarzenia mające miejsce w czasie tego jednego weekendu. Polacy odczuwali wówczas wielką pokusę, by rzucić wszystko i jechać do jednego z miast europy, w których Armin zapisywał kolejny raz swoje nazwisko na kartach historii muzyki elektronicznej. Pożądanie wypełniało klubowiczów gdy tylko dowiedzieli się z jakim rozmachem będzie czczone 400-tne wydanie A State of Trance! Zazdrość, kiedy na liście krajów w których odbywały się imprezy ASOT 400 zabrakło Polski i wreszcie marzenie o tym, by obchody 450 audycji Armina Van Buurena odbyły się w naszym kraju!
Tym razem „ASOT” nie mógł ominąć Polski! W ten sposób Armin chce wyróżnić polską publiczność za niesamowite wsparcie i entuzjazm jaki w ostatnich latach otrzymywał w naszym kraju.

Wielkie trance’owe wydarzenie na skalę globalną, na którym oprócz Polaków bawić się będą także miłośnicy Armina Van Buurena z wielu krajów Europy i świata, którzy tej jednej nocy będą chcieli swoją obecnością zapisać się na kartach historii jako uczestnicy „ASOT 450”, jako generacja Armina Van Buuren’a! Tej jednej nocy we wrocławskiej Hali Stulecia bawić się będzie około 10 tysięcy miłośników Armina i ASOT-a! Ty musisz być jednym z nich, albo do końca roku żałować, że nie byłeś na tym historycznym muzycznym wydarzeniu!

Line-Up:
Armin van Buuren

Pozostali artyści zostaną ogłoszeni wkrótce. Pierwsza pula biletów dostępna będzie 14 stycznia o godzinie 20.00 w bileterii FTB.pl. Cena nie jest jeszcze znana.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie