Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pełen line-up ASOT 450 Polska!

2010-01-29 17:29

a state of trance

załączone zdjęcia

Drodzy klubowicze, mamy przyjemność oficjalnie ogłosić pełną listę artystów, którzy wystąpią 10 kwietnia w hali Stulecia we Wrocławiu. Ku zaskoczeniu wielu, zmianie uległa wstępnie ogłoszona ilość DJ’ów!
Otóż specjalnie dla polskich fanów muzyki trance na imprezie zamykającej obchody 450’tego wydania audycji A State of Trance we Wrocławiu wystąpi nie 6 ale aż 9 artystów!!!

ASOT 450 będzie z pewnością wydarzeniem na światową skalę. Już sama ilość i ranga artystów świadczy o tym, że polski „ASOT 450” będzie największym i najważniejszym ze wszystkich pięciu, które odbędą się w kwietniu tego roku.

Wystąpią:
Armin van Buuren
Marcus Schulz
Cosmic Gate
Andy Moore
Super8 & Tab
Sied van Riel
Mat Zo
Nitrus Oxide
Jorn van Deynhoven

Z pewnością powyższa informacja ucieszy wielu z Was a nieuniknionym jest coraz większe zainteresowanie ASOT 450. W ciągu zaledwie dwóch tygodni sprzedanych została niespodziewanie duża ilość biletów a sama liczba krajów, z których już zostały zakupione bilety świadczy o wyjątkowości tego wydarzenia - Wielka Brytania, Dania, Czechy, Szwecja, Rosja, Irlandia, Norwegia, Węgry, Holandia, Austria, Rumunia, Belgia, Ukraina, Włochy, Niemcy oraz Australia.

BILETY:
Bilety dostępne są na Ticketplanet.pl w cenie:
159 PLN Standard
500 PLN Deluxe
Bilety Golden w cenie 350 PLN będą dostępne od 1 lutego.

Od 29 stycznia bilety dostępne będą w stałych punktach sprzedaży: CIM Poznań, RockLongLuck Poznań oraz od 2 lutego w hali Stulecia we Wrocławiu.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie