Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Zapraszamy na II Eliminację o Puchar Auto Klub Szczecin

2010-02-04 20:50

rajdy, szczecin

W imieniu organizatora - Auto Klub Szczecin - serdecznie zapraszamy na II Eliminację PAKS w 2010r, która odbędzie się 07.02.2010r na torze kartingowym przy al. Wojska Polskiego w Szczecinie.

Przy takich warunkach pogodowych na początku zapadła decyzja o odwołaniu eliminacji, z powodu dużej ilości śniegu zalegającej na torze, lecz po wielu prośbach uczestników eliminacja odbędzie się. W sobotę około godziny 10.00 zapraszamy wszystkich chętnych do odśnieżania toru i przybycie wraz ze sprzętem :)
Organizator przewiduje jedną próbę przejeżdżaną dwu, trzy lub czterokrotnie, w zależności od panujących warunków pogodowych/. Trasa przejazdu ukaże się w sobotę dzień przez imprezą. Do zawodów dopuszcza się wszystkich którzy posiadają prawo jazdy, ważne ubezpieczenia oraz przegląd techniczny auta.

W szczególności zapraszamy nowych uczestników, którzy mogą się nauczyć panowania autem w różnych sytuacjach(poślizg, nadsterowność, podsterowność itp.) Jeżdżenie w naszych imprezach pozwala wyrobić w sobie nawyk płynnej jazdy samochodem oraz może pomóc wyjść obronną ręką z wielu niebezpiecznych sytuacji jakie spotykamy na drogach.

Zapraszamy również wszystkich, którzy chcą poczuć sportową jazdę samochodem, rywalizując wraz z innymi uczestnikami.

W trakcie zawodów będzie możliwość podpytania się doświadczonych zawodników jak należy jeździć. Można nawet taką osobę zabrać na prawy i podpowie nam ona jak pokonywać zakręty, jak posługiwać się samochodem w sporcie, jakim torem jazdy jechać itd.

Młodzi kierowcy zamiast szaleć na ulicach maja okazję wykazać się w zawodach!

Aby wystartować należy przyjechać w godzinach od 10 do 11 i zapisać się w biurze zawodów. Następnie uczestnik otrzyma swój numer startowy wg którego ma podjechać do lini startu.

Zapisy: 10.00

Odprawa z uczestnikami: 10.50

Start pierwszego zawodnika: 11.00

Wpisowe: 20zł + pobranie kaucji za nr startowy 10zł lub pozostawienie na czas trwania imprezy dowodu osobistego.

Serdecznie zapraszamy!!

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie