Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Już wkrótce odwiedzimy "Monday Bar Cruise" - 3 dni muzyki klubowej na morzu

2010-02-19 21:57

załączone zdjęcia

Miło nam poinformować, że mamy okazję odwiedzić jeden z najbardziej znanych klubowych eventów na Świecie - "Monday Bar Cruise". W dniach 12-14, Marca odbędzie się ta impreza, na którą zapraszamy już teraz.

Najlepsi międzynarodowi i lokalni didżeje rozkręcają niezapomnianą imprezę podczas rejsu przez Morze Bałtyckie i archipelag ze Sztokholmu (Szwecja) do miejsc takich jak Finlandia, Litwa i Estonia. Oświetlenie i dźwięk są na najwyższym poziomie. Parkiety i bary otwarte non stop przez cały 3 dniowy rejs.

Na tegorocznym 25 już rejsie statek płynie do Tallina (Estonia), na którym zagra ponad 20 didżejów. Zaprezentują oni różne style muzyki tanecznej, począwszy od trance, house, techno, hardstyle, hard trance, freeform, itp.

Jesteśmy bardzo dumni, że obecnie najlepszy DJ na świecie, Armin van Buuren, zagości na tej imprezie i zagra 3 godzinnego seta, wraz z takimi gwiazdami jak Markus Schulz, Gareth Emery, Rank 1, Alex M.O.R.P.H, Jerome Isma-Ae, Glenn Morrison i inni.

Line Up : (Jeszcze nie pełny, wkrótce podamy również time table)

MAIN FLOOR
Starlight Palace, deck 6-7

Armin van Buuren (3 godzinny set), Markus Schulz, Rank 1, Gareth Emery, Alex M.O.R.P.H., Jerome Isma-Ae, Glenn Morrison, Proteus, Soderman, Mike One, Johnny Boy

HARD FLOOR
Aluminium Disco, deck 7
Deepack, Miss Jarea, Hardyboy,Carbon Based vs. DJ RX, Alek Száhala b2b Grimsoul, DJ Swoosh, J7

Bilety
Najtańsze bilety kosztują 126 Euro za osobę. Chętnie pomożemy w rezerwacji biletów, jak również odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie