Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pełne zestawienie line-up'u na SF 2010 After-Party

2010-04-06 15:31

sunrise

załączone zdjęcia

Neevald:

W radio house'owa dusza w 100%. Promotor muzyki klubowej od zawsze. Twórca najbardziej popularnych audycji house w Wielkopolsce w radiu Planeta FM (Poznań) - jedynej klubowej stacji FM w kraju, która swoim graniem wyznacza trendy obowiązujące w miejscach klubowych całego kraju. Swoją muzykę charakteryzuje jako - "Głębsze i klimatyczne granie które idealnie oddaje klimat hiszpańskiej wyspy i jednocześnie przenosi na ten imprezowy raj świata"

Miqro:

Od zawsze fanatyk muzyki House i wszystkich najweselszych jego odmian.Pomysłodawca, współtwórca i rezydent porannego After-party po Sunrise Festival. Zaangażowany w organizacje a przede wszystkim w swój występ za konsoletą. Idealnie wyselekcjonowane, rodem z najgorętszych plaż na Ibizie, brzmienia w jego setach, po dwóch dniach zabawy w amfiteatrze, potrafią zrelaksować a za razem nieoczekiwanie zaskoczyć i wykrzesać ostatnie siły. Miqro, to również producent muzyczny, który z powodzeniem od kilku lat przygotowuje nam hymn plażowej imprezy po Sunrise Festival.

Cez Are Kane:

Spec od progresywnej fali uderzeniowej. Jego sety to pewna forma dialogu z ludźmi. Splatane ze sobą melodyjne smakowidła są delektującym brzmieniem dla każdego lubującego się w progresywnych bitach. Jest szczęściarzem, gdyż swoją pasję uczynił sposobem na życie. W wolnych chwilach spędza czas w rodzinnym mieście - Koszalinie, gdzie w jednym studio z duetem Sound Players tworzą zwariowane aranżacje dla projektu The Prime Sins.

Rene:

Pochodzi z Holandii, miejsca, gdzie kultura klubowa rozwinęła się wieki temu. Tam stawiał swoje pierwsze kroki, tam zdobywał cenne doświadczenie. Rene to głównie DJ, któremu z łatwością przychodzi zagranie genialnego, pełnego świeżych wynalazków seta. Z łatwością przychodzi mu również nawiązanie kontaktu z bawiącym się tłumem. Kto był na jego występach, wie doskonale jak wspaniałą atmosferę tworzy DJ Rene. DJ Rene, to również osoba, która od dawna występuje pod szyldem imprez 'Hed Kandi' w Angli i Holandii. W polsce grał już kilkakrotnie. W tym roku zagości na oficjalnym after-party po Sunrise Festival 2010.

Roberto Bedross:

Urodził się i mieszka w Bydgoszczy. W maju 2007 roku Love Dealers wydało jego pierwszą epkę "Exptectancy". Potem współpraca z innym polskim labelem Exotic Refreshment oraz Mindbreak Music aż w końcu jego przyjaciel założył na początku 2008 roku własną wytwórnię Sensitive Square Records. Od tej pory Robert wydawał swoje produkcje głównie pod szyldem tego labelu. Bedross jest również świetnym DJ-em o czym mogli przekonać się klubowicze bawiąc się przy jego setach w klubach na terenie całego kraju.

Milkwish:

To dj i producent, który na stałe mieszka na zachodzie polski, w Szczecinie, natomiast w swojej dyskografii ma więcej wydanych utworów niż lat na karku. Muzyka, która gra i produkuje jest jak impuls, który wysyła do klubowiczów, że czas rozpocząć imprezę, czas, aby wyruszyć na przysłowiowy parkiet. Swoje utwory wydaje m.in w takich labelach jak: Farbenfroh, Starlight music, Take One Records czy Digital Noise. Jego utwory i remiksy wspierają m.in tacy artyści jak: Chus, Joy Kitikonti, Moshic, Ozgur Can czy Alex Cayatas & Aleks Patz. Na kołobrzeskiej plaży Milkwish zagra po raz pierwszy. Przygotujcie się na wycieczkę po galaktykach deep i tribal house i techno.

Brodsky:

Jego pasja do wszelkich odmian muzyki elektronicznej podąża w parze z wyświetlaniem obrazków na monitorach podczas występów muzyków czy dj-ów. Jego celem od zawsze było połączenie tych dwóch fantastycznych zajawek klubowych. Najpierw wizualizacje, potem dj-ka. Okazuje się, że w każdej z wymienionych dziedzin spełnia się w 101%. Dj-ingiem zajmuje się zaledwie od 2007 roku. Jego sety, to opowieść wypełniona po brzegi najlepszymi brzmieniami muzyki tech-house, minimal i progressive. Ciekawe czy dr Brodsky zahipnotyzuje nas swoim magicznym lekarstwem? Odpowiedź znajdziemy 25 lipca podczas jego występu na plaży w kołobrzegu. Brodsky zapowiada, że wsytęp na after-party będzie wejściem jego i wizualizacji ekipy Clockwork w nową rzeczywistość, bowiem panowie zapowiadają występy audio-wizualne w klubach w naszym kraju.

Xirus:

W branży muzycznej jest od ponad 10 lat. Największy wpływ na jego styl miała berlińska subkultura elektroniczna. Następnie uległ sporej fascynacji clubbingowi prosto z wysp brytyjskich. Jego styl muzyczny można określić jako "electrolized house". Od zawsze jest wiernym fanem muzyki takich artystów jak Chris Lake, Tiga czy Jacques le Cont. Tomek brał udział w największych festiwalach muzyki elektronicznej w Polsce. Na dzień dzisiejszy, jego setów można posłuchać w berlinie czy na terenie naszego kraju. Na afterze po SF miał już możliwość wystąpić, a jego set w 2008 roku zyskał sporo pozytywnych opini.

Druga pula biletów już w sprzedaży:
 
Cennik biletów standardowych:
- Piątek: 150,00 zł
- Sobota: 170,00 zł
- Niedziela: 85,00 zł
- Karnet (Piątek + Sobota): 300,00 zł
- Karnet (Piątek + Sobota + Niedziela): 370,00 zł
- ViP: 370,00 zł
- Deluxe ViP - 570,00 zł

Cennik zasileń Family Card:
- Piątek: 138,00 zł
- Sobota: 158,00 zł
- Niedziela: 78,00 zł
- Karnet (Piątek + Sobota): 269,00 zł
- Karnet (Piątek + Sobota + Niedziela): 349,00 zł
- VIP: 350,00 zł
- Deluxe ViP: 550,00 zł

Powyższe ceny są cenami brutto - zawierają podatek VAT. 
 
Więcej informacji:
 
http://www.FamilyCard.pl
http://www.MDT-Agency.pl
http://www.BileteriaMDT.pl

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie