Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Coenraad i Wilson na majówkę!

2010-05-05 17:19

sunrise festival

załączone zdjęcia

Miesiąc maj w doskonale znanej nam wytwórni otwierają potężne EP-ki, których produkcji dopuścili się młodzi wymiatacze wybornego kalibru z High Contrast Recordings. Cliff Coenraad i Ali Wilson, których usłyszymy na Sunrise Festival 2010 popisują się kolejnymi udanymi numerami.

Coenraad obsesyjnie stara się nam przekazać wiadomość, że jego brzmienie przechodzi przez pewną fazę rewolucji, którą ma zamiar wprowadzić na muzyczny rynek. EP'ka ma do zaoferowania dwa utwory, które zacierają granicę między tech-housem a tech-trancem. Mocne i tłuste bity, podpięte pod grube, mięsiste basy wymieniają się z mocnymi trancowymi leadami. "Obbsession for More / Ticked Off By Default" dostarczają nam naprawdę solidnych wrażeń. Możemy uznać, że jest to godna przystawka przed nadchodzącym "Massive", które jest hymnem tegorocznej edycji Sunrise Festival 2010.


Mocnych wrażeń dostarcza nam również najnowszy wynalazek Ali Wilsona. Można śmiało powiedzieć, że narodził się godny następca kultowej Pandory. Ekscytujący tribal-tech-trance, który wgniata w fotel, to wizytówka Brytyjczyka. Tym razem nie jest inaczej. Kontynuując dobrą passę, Ali Wilson ma dla nas kolejny wybuchowy kąsek. Tytuł nagrania oddaje jego emocję w 100%. Przygotujcie się na bezlitosny "Danger", który otrzymujemy w dwóch wersjach. Oryginał i Ruff 'n' Tuff Mix.


Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie