Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Rejs z Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej 2010 na promie Polonia Unity Line

2010-05-17 18:02

miss

załączone zdjęcia

W dniach 11 – 12 maja w firma Unity Line zaprosiła tegoroczne kandydatki do tytułu Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej na rejs promem m/f Polonia. Na statku zabrakło dwóch kandydatek z 18 wybranych podczas castingu półfinałowego, które musiały pozostać na lądzie, aby przystąpić do matury.

Uczestniczki wzięły udział w kilku sesjach zdjęciowych. Ujęcia odbyły się w różnych częściach statku, natomiast same kandydatki zaprezentowały się w trzech odsłonach: firmowych koszulkach Miss Polonia, strojach kąpielowych Mewa-Styl oraz w sukienkach koktajlowych. O piękny wygląd potentatek do tytułu Miss zadbali profesjonalni fryzjerzy z grupy Marcina Dorny współpracujących na co dzień z marką profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich Lecher, którzy uczesali dziewczyny najpierw w lekkie i zwiewne loki fryzury aby później wykonać finezyjne wieczorowe upięcia i koki. Podczas rejsu dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera przyjaźni wśród samych dziewcząt.

W godzinach wieczornych na kandydatki czekała wyśmienita kolacja. Na promie aż zawrzało, gdy dziewczyny pojawiły się w eleganckich sukniach koktajlowych. Uśmiechnięte, wystylizowane i piękne stanowiły wspaniałą ozdobę i oprawę wieczoru. W restauracji o komfort pobytu oraz serwis na najwyższym poziomie zadbała profesjonalna obsługa. Ogromna różnorodność dań oraz sposób ich prezentacji na talerzu był zapowiedzią doskonałego i wykwintnego smaku. Szef kuchni wspaniale zadbał o dostarczenie uczestniczkom energii do dalszej zabawy. Po wyśmienitej kolacji nasze piękne dziewczęta udały się do części barowej, w której odbyło się jeszcze trochę zdjęć upamiętniających tą niezapomnianą przygodę. Wszystko po to aby za chwilę rozpocząć szaloną zabawę, do której wstępem był pokaz barmańskich umiejętności. Show wykonane przez dwóch zawodowych barmanów promowego Disco Baru było doskonałą prezentacją flair’u, akrobacje, żonglerka oraz kolorowe drinki rozochociły wszystkich do tańców i szaleństwa. Muzyka porwała kandydatki na parkiet i zabawa rozpoczęła się na dobre.

Rejs promem m/f Polonia dostarczył kandydatkom z pewnością niezapomnianych wrażeń i emocji. Doskonała zabawa towarzyszyła na każdym kroku podczas rejsu promem m/f Polonia, mimo iż harmonogram był napięty każdy wrócił zadowolony i spełniony.

To nie koniec przygód dla dziewczyn, bowiem organizatorzy konkursu przygotowali jeszcze wiele atrakcji. Najbliższą będzie kolejna sesja zdjęciowa na luksusowych jachtach sponsorowana przez firmę Best Boats, jej efekty będzie można podziwiać już niedługo!

Finał konkursu odbędzie się 4 czerwca 2010 w Międzyzdrojach, do zobaczenia!

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie