Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Pete Tong tego lata na Ibizie i w Kołobrzegu!

2010-05-24 14:36

sunrise festival

załączone zdjęcia

Całkiem niedawno, legenda brytyjskiego clubbingu - Pete Tong – ujawnił szczegóły nadchodzących wydarzeń „Ibiza Wonderland“ na rok 2010. Kontunując dobrą passę poprzednich dwóch sezonów z imprezami marki Wonderland, na których wystąpili m.in Lady Gaga, Deadmau5, Eric Prydz, Luciano, Zane Lowe, Mark Ronson, Dubfire, Simian Mobile Disco, Faithless i wielu innych, trzecia odsłona zapowiada się nie mniej ekscytująca. Tego lata na flagowej imprezie białej wyspy pojawią się min. Calvin Harris, Boys Noize & Erol Alkan, Felix Da Housecat, 2000 & One i wielu innych. Cykl imprez Pete Tong’a rozpoczyna się 25 czerwca i potrwa aż do 1 października.

Imprezy Wonderland, to nie tylko Pete Tong. To również spora liczba gości, którzy zaprezentują swoje umiejętności tego lata w klubie Eden. Pewne jest, że 23 lipca krainę jak z bajki odwiedzi Calvin Harris, natomiast Erol Alkan i Boys Noize zagrają specjalnego 3-godzinnego seta 17 września 2010. Tydzień później konsoletą klubu Eden zawładną Felix Da Housecat i 2000 & One.

Pete Tong, podkreślał w wielu wypowiedziach, iż jest bardzo podekscytowany faktem, że na jego imprezie pojawią się m.in Calvin Harris czy Boys Noize i Erol Alkan. Harris przez ostatnie 2 lata pokazał jakim jest doskonałym artystą, dj-em i producentem. Od Boys Noize i Alkana można nauczyć się w jaki sposób powinniśmy cieszyć się życiem. Na Wonderland z pewnością ucieszy Was ich występ, bo zagrają jak wspominaliśmy wyżej - ekskluzywny 3-godzinny set z najnowszymi utworami, które będą królować w tym sezonie na białej wyspie.

Uroczyste otwarcie Wonderland na hiszpańskiej wyspie odbędzie sie 25 czerwca. W line-up‘ie pojawił się długozapowiadany występ Bryana Ferry. Na ‚Main Stage‘ obok Tonga zagra również Steve Lawler, czyli nazwisko, które jest synonimem bogatej przeszłości muzycznej na Ibizie. Tego sezonu swoją rezydenturą wspierać Peta będą Rob Marmot i Alex Ellenger.

Otwarcie sezonu na Ibizie z imprezami Wonderland będzie transmitowane na żywo w BBC Radio 1. Natomiast, wszystkich zainteresowanych jaką artylerią tego lata zamierza bombardować nas Pete Tong odsyłamy pod poniższy link, pod którym można zamówić najnowszą składankę „Wonderland 2010 by Pete Tong“. Pamiętajcie, że twórca Essential Mix tego lata odwiedza również Kołobrzeg, 24 lipca, Pete Tong pojawi się po raz drugi na SUNRISE FESTIVAL.

http://petetong.sandbag.uk.com/Store/DII-345-1-wonderland+2010+cd.html#

Proponujemy, abyście odwiedzili poniższe linki. Tam bowiem można wygrać wycieczkę na Wonderland. Jest też konkurs ze szczegółami, które omawia pomysłodawca imprez.

http://wonderlandibiza.com/
http://www.youtube.com/user/WonderlandIbiza
http://www.myspace.com/petetong

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie