Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Czerwcowy weekend w MTV Networks Polska

2010-06-02 13:02

mtv

załączone zdjęcia

COMEDY CENTRAL POLSKA

Premiera! „Sposób użycia” – sposób na udane życie prywatne
Serial “Sposób użycia”, to opowieść o relacjach damsko-męskich widzianych oczami świeżo zaręczonej pary, małżeństwa z wieloletnim stażem oraz zdeklarowanego kawalera. Mimo odmiennych doświadczeń, zarówno narzeczeni Jennifer i Adam, jak i małżonkowie Jeff i Audrey oraz szukający drugiej połowy – Russell (David Spade), zgadzają się, iż związek uczuciowy często przypomina jazdę kolejką górską. W serialu każdy etap relacji damsko-męskiej, począwszy od etapu randkowego, poprzez narzeczeństwo i moment kulminacyjny – ślub, zostanie przedstawiony z przymrużeniem oka i nutką humoru. Co więcej, perypetie głównych bohaterów, które obfitują w szereg zabawnych, ale równocześnie kłopotliwych sytuacji, udowadniają, iż nie należy traktować życia zbyt poważnie.
Czy twórcy serialu „Sposób użycia” zdołają powtórzyć sukces hitu „Wszyscy kochają Raymonda”, za który otrzymali nagrodę Emmy, będzie można przekonać się już wkrótce.
Premiera w Comedy Central Polska: 4 czerwca g. 21:00 (4 odcinki)
Emisja w Comedy Central Polska: piątek g. 21:00

VIVA POLSKA

WEEKEND SPECJALNY W VIVA POLSKA

W pierwszy weekend czerwca, Viva Polska zaprasza na specjalny cykl, podczas którego widzowie zobaczą najlepsze teledyski. Nie zabraknie nowości, ale również najciekawszych przebojów ostatnich lat.

„WEEKEND Z BLONDYNKAMI”

Pierwszy weekend czerwca to czas na mocną dawkę kobiecego popu, która rozgrzeje wszystkich widzów. W wybranych listach przebojów Vivy pojawią się blondwłose artystki, które podbiły serca milionów fanów na całym świecie, a ich kompozycje nieustannie utrzymują się na czołowych miejscach w muzycznych notowaniach. Pośród najsłynniejszych blondynek zaprezentują się m.in. Christina Aguilera, Gwen Stefani, Shakira czy Britney Spears. Ta przebojowa mieszanka zagości w muzycznych pasmach kanału Viva Polska.

Emisja: Viva Polska, sobota 5 czerwca, niedziela 6 czerwca
Sobota: 21:00 – Personality

MTV POLSKA

WEEKEND SPECJALNY W MTV POLSKA

MTV Polska przygotowało mocny start w letni sezon. W pierwszy weekend czerwca stacja wyemituje specjalne wydanie programów, w których nie zabraknie najlepszej muzyki i najsłynniejszych produkcji.

„WEEKEND WSPÓŁZAWODNICTWA”

W pierwszy weekend czerwca na antenie MTV Polska szykuje się gorąca rywalizacja, której uczestnicy będą musieli sprostać wielu wyzwaniom i wykazać się wyjątkową determinacją. Przez dwa dni można będzie śledzić losy ostrych rozgrywek w najróżniejszych dziedzinach, od umiejętności podrywu, przez polowanie na najlepszą randkę, po wojnę nerwów przy zawrotnych prędkościach wyścigu samochodowego. Widzowie będą mogli poczuć smak ryzykownego zakładu, w którym mistrzowie kierownicy zmierzą się na krętej trasie w programie „Slips”. Podczas kilku spotkań uczestnik programu „Date my mom” będzie musiał wybrać najlepszą kandydatkę na randkę, poznając jedynie jej mamę, a najodważniejsi „Pogromcy rekordów” sprawdzą swoje możliwości w kilku niebezpiecznych konkurencjach.

Emisja: MTV Polska, sobota 5 czerwca, niedziela 6 czerwca
Sobota: 14: 00 & 14: 30 – Slips, 15: 00 & 15:30 – Pogromcy rekordów
Niedziela: 14: 00 – Penetratorzy, 14: 30 - Date My Mom, 15: 00 – Next, 15: 30- Pogromcy rekordów

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie