Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

MTV Movie Awards 2010 – kolejna edycja gali na żywo w MTV Polska

2010-06-02 12:59

mtv

załączone zdjęcia

Tegoroczna 19 edycja ceremonii MTV Movie Awards odbędzie się w nocy z 6 na 7 czerwca o g. 3: 00 polskiego czasu w Los Angeles. Uroczystość będzie emitowana bezpośrednio na kanałach MTV Polska oraz MTVNHD w nocy z 6 na 7 czerwca od godz. 2:00.

Zgodnie z tradycją, nagroda „MTV Generation Award” zostanie wręczona osobie, która wzbudziła największe zainteresowanie wśród publiczności MTV i nieprzerwanie stanowi dla niej źródło inspiracji i dobrej rozrywki. W tym roku, wyróżnienie powędruje w ręce zdobywczyni Oscara i jednej z najbardziej znanych aktorek – Sandry Bullock. Aktorka zostanie nagrodzona za swój wkład w liczne produkcje filmowe, z których zasłynęła oraz za popularność i uznanie wśród fanów na całym świecie.

Podczas gali, na scenie wystąpią m.in. Katy Perry z najnowszym singlem „California Gurls”, a także jedna z najbardziej znanych amerykańskich piosenkarek – Christina Aguilera, która wykona utwór „Not Myself Tonight”, wchodzący w skład najświeższego krążka – „Bionic”. Dodatkowo, Robert Pattinson, Kristen Stewart i Taylor Lautner zaprezentują widzom niepublikowane dotąd sceny i materiały, które nie znalazły się w trzeciej części filmowej sagi – „Zmierzch: Zaćmienie”.

Tegoroczne rozdanie nagród MTV Movie Awards poprowadzi Aziz Ansari – początkujący aktor i jeden z najlepiej zapowiadających się komików młodego pokolenia. Ponadto, obecnych będzie wiele znanych osobistości ze świata show biznesu. Wśród prezenterów, którzy wręczą zwycięskie statuetki, pojawią się Adam Sandler, Chris Rock, David Spade, Tom Cruise, Cameron Diaz, Zac Efron, Jessica Biel, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Sean „Diddy” Combs i Russell Brand.

Prezenterzy, nominowani, oraz goście specjalni tegorocznej ceremonii MTV Movie Awards 2010 otrzymają od sponsorów i partnerów uroczystości specjalnie przygotowane zestawy upominków, których wartość przekracza 8 000 dolarów. Wśród podarunków znajdą się m.in. kubki z limitowanej kolekcji Starbucks, perfumy z najnowszej linii zapachowej Ralpha Laurena, czy skórzane akcesoria włoskiej marki Linea Pelle. Na miłośników udanego wypoczynku czeka także jednodniowy pobyt w hotelu „Andaz 5th Avenue”, czyli w nowo otwartym kompleksie, położonym w samym centrum Manhattanu.

Po raz drugi w historii gali to fani zadecydowali o nominacjach we wszystkich kategoriach. Spośród propozycji, które zdobyły największe uznanie, fani wyłonią zwycięzców w głosowaniu, które potrwa do 5 czerwca.

Ceremonię MTV Movie Awards 2010 pokażą na żywo stacje MTV Polska oraz MTVNHD w nocy z 6 na 7 czerwca o g. 2:00 (czerwony dywan) oraz 3:00 (gala) polskiego czasu. Powtórki w MTV Polska: 13 czerwca g. 00:00, środa 16 czerwca, g. 10:00.

http://movies.mtv.pl/

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie