Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

LINE-UP SUNRISE FESTIVAL 2010 ZAMKNIĘTY!

2010-06-14 22:27

sunrise festival

załączone zdjęcia

Tegoroczny line-up przygotowany na Sunrise Festival obfituje w niezliczoną ilość muzycznych smakołyków, a ostatnie dwie pozycje, które zamykają listę to Andy Moor oraz Chicane.

Cieżka praca, determinacja i wielki talent, to pewna recepta na sukces. Sukces, który na przełomie ostatnich kilku lat odniósł aktualnie jeden z najpopularniejszych i najlepszych producentów z Wielkiej Brytani. Andy Moor, założyciel AVA Recordings, DJ numer 15 na świecie, współproducent i producent takich parkietowych petard jak "Faces", "Halcyon", "Air For Life", "Daydream" czy "Year Zero". Moora znamy również z projektów "Whiteroom", "Leama & Moor" i legendarny "Tilt" dołącza do piątkowego line-up'u na scenie Digital Sunrise Festival 2010. Jesteśmy przekonani, że czytając powyższy tekst pobudzamy Wasze wspomnienia, bo nie sposób zapomnieć genialny występ Andy Moora na festiwalu w roku 2008. Czy Moor i reszta dj-ów zaproszonych na piątek 23 lipca na scenę Digital zatrzymają czas? Odpowiedzi szukajmy za 42 dni!

Od balearycznych, czilałtowych, plażowych brzmień, poprzez euforyczne, upliftingowe, unoszące melodie, aż po rockowe, ostre syntezatory i rockowych wokalistów, to spektrum muzyczne, które na przełomie ostatniej dekady przypisujemy projektowi Chicane, stworzonego przez Nicka Bracegildea i jego gości. Będąc jednym z najpopularniejszych artystów muzyki elektronicznej na świecie, Chicane ma na swoim koncie 3 albumy i kilkadziesiąt singli, które utrzymywały się na TOP-owych pozycjach radiowych notowań muzycznych. Live Act Chicane to zarówno idealny moment, aby cieszyć się wspaniałą muzyką, ale również występ, przy którym można się wyszaleć. Na najbliższy koncert Chicane zapraszamy Was w piątek 23 lipca 2010 na Sunrise Festival 2010.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie