Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Baltic Pirates prezentują hymn After Party!

2010-06-26 18:36

Sunrise Festival 2010

Z myślą o plażowej bombie, panowie z projektu Baltic Pirates wysmażyli nam hymn Sunrise Festival 2010 After Party!
Baltic Pirates to projekt, który tworzy znany szczeciński dj i producent Miqro, mistrz funkowej fantazji. Ciepłe, klimatyczne plażowe brzmienia są wizytówką tego artysty. Wizytówką Peete Berg’a, którego Miqro zaprosił do projektu jest ogromna ilość radiowych przebojów, które wydawał pod pseudonimem Reminiscence. Znamy go również z projektu Mojiko, którzy współtworzył z 3artes‘em. Z myślą o plażowej bombie, panowie wysmażyli nam hymn Sunrise Festival 2010 After-Party!

Ojciec chrzestny plażowej imprezy po Sunrise Festival i Peete Berg z gorącymi pozdrowieniami ze słonecznego Szczecina przesyłają i zapraszają, abyście zapoznali się z „About You“ – utworem, który towarzyszyć będzie imprezie na głównej plaży w Kołobrzegu, 25 lipca 2010 roku.

Baltic Pirates utworem tym celuje w radiowe playlisty z kultowymi nutkami, a my jesteśmy przekonani, że bez najmniejszego problemu produkcja zyska miano power-play. Przyjemny pluck, przyjemny bassline, przyjemny wokal. Ten numer to smakołyk na lato 2010, sprawdźcie koniecznie. Link do soundcloud poniżej!

http://soundcloud.com/miqro

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie