Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Agnieszka Chylińska w niedzielę w Szczecinie

2010-07-12 09:20

chylińska, koncert

załączone zdjęcia

Największe wydarzenie muzyczne na Pomorzu!

W połowie lipca na Pomorzu rusza niezwykła i długo zapowiadana trasa koncertowa jednej z najpopularniejszych i charyzmatycznych wokalistek polskiej estrady - Agnieszki Chylińskiej. Trasa została określona mianem największego wydarzenia muzycznego na Pomorzu. Charakterystyczny, silny i chrapliwy głos przez wielu krytyków uważany jest za najmocniejszy głos żeński od czasów Janis Joplin. Największe sukcesy oraz popularność zyskała dzięki występom z zespołem O.N.A. nagrywając pięć albumów studyjnych i zdobywając szereg prestiżowych nagród w tym pięć Fryderyków. W roku 2003 stworzyła projekt "Chylińska" z którym koncertowała i nagrała album "Winna".

W 2007 roku Chylińska wraz z Kasią Nosowską podczas koncertu MTV Unplugged zespołu Hey wykonała piosenkę PJ Harley Angelene. W chwili obecnej jest jurorem w programie TVN Mam talent!

Trasa promuje najnowszą płytę "Modern rocking", która ukazała się w październiku ubiegłego roku zaskakując swoich fanów i wywołując niemałe zamieszanie. Krążek okazał się ogromnym sukcesem, zdobywając szczyt najlepiej sprzedających się albumów w Polsce OLiS, i uzyskując w pierwszym tygodniu sprzedaży status złotej płyty, a po trzech tygodniach - platynowej.

Podczas koncertów zostaną zaprezentowane kompozycje z najnowszej płyty, nie zabraknie również starszych utworów, dobrze pamiętanych przez publiczność. Agnieszce na scenie m.in. towarzyszyć będzie doskonale znany polski team producencki Bartek Królik i Marek Piotrowski – PLAN Bodpowiedzialni za fenomenalne brzmienie płyty „Modern Rocking”.Agnieszka zapowiedziała też, że podczas występów pojawi się kilka zaskakujących niespodzianek.

Organizator: Agencja Artystyczna Bohema / Agencja Koncertowa J J Music Art

Bilety 30 i 40 zł, do nabycia: CIKiT w Zamku, migacz Travel, ul. Bohaterów Warszawy 83, Infoludek.pl, www.ticketpro.pl.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie