Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW, TOR POZNAŃ, 17 LIPCA 2010

2010-07-14 13:19

f1, renault

Już 17 lipca br., podczas N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW, po raz pierwszy w Polsce samochód Formuły 1 zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności na torze wyścigowym. Bolid Renault F1 Team poprowadzi na Torze Poznań jedyny Polak w Formule 1 – Robert Kubica.

Nie ma Grand Prix w Polsce, ale to, co wydarzy się w Poznaniu, będzie tak bliskie tym wrażeniom, jak jest to możliwe. Cieszę się na spotkanie z fanami. Będzie to okazja, żeby zobaczyć samochód F1 z bliska, a ja postaram się pokazać wszystkim, jak niezwykłe są te maszyny – zapowiada Robert Kubica.

Tor wyścigowy w Poznaniu zamieni się na jeden dzień w miasteczko sportów motorowych o powierzchni prawie 50 tys. m².Jak brzmi silnik samochodu F1? Jak szybko jeździ bolid Formuły Renault 2000? Jak sunie po torze Renault Megane Trophy, które rozwija prędkość do 100 km/h w czasie 3,67 s? Przyjedź do Poznania! Zobacz i poczuj to na żywo! W programie także prezentacje sportowych modeli Renault, pit stop, czyli zmiana kół na czas, symulatory F1, konkursy i wiele innych atrakcji. Wstęp wolny! Start o godz. 9.00.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!
Źródło: materiały organizatora.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie