Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Zimowe Seminaria Morskiego Stowarzyszenia Regatowego

2010-11-15 22:13

regaty

załączone zdjęcia

Morskie Stowarzyszenie Regatowe ma zaszczyt zaprosić na pierwsze seminarium w sezonie zimowym 2010/11, które odbędzie się już w środę 24.11.2010 o godzinie 18 w kawiarni Jacht Klubu „Kotwica” w Gdyni.

Morskie Stowarzyszenie Regatowe powraca do tradycji zimowych spotkań, które poruszają ciekawe i ważne tematy dla każdego aktywnego żeglarza. W sezonie 2010/11 zaplanowanych jest 7 seminariów w okresie listopad – marzec.
Na najbliższym spotkaniu przewidziane są następujące tematy:
- prezentacja wyników Morskiego Pucharu Polski, Pucahru zatoki Gdańskiej oraz Rankingu MSR 2010 (Maciej Polański, Andrzej Szrubkowski, Jacek Chabowski).
- Kongres ORC 2010, zapowiedzi zmian na 2011 i podsumowanie świadectw ORC w 2010 – stan floty ORC w Polsce i na świecie (Jarosław Górski)
- Na zakończenie Piotr Przybylski opowie o Mistrzostwa Świata w klasie Super Maxi i recepcie na sukces jachtu Y3K, na którym pływa na pozycji trymera grota. Piotr Przybylski to Mistrz Świata w Match Racingu w załodze Karola Jabłońskiego, uczestnik 32 Pucharu Ameryki, a od kilku lat członek załogi jachtu Wally 100 „Y3K”.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp na seminarium wolny.
____

Morskie Stowarzyszenie Regatowe zostało powołane przez żeglarzy aktywnie startujących w regatach na jachtach morskich, aby promować regatowe żeglarstwo morskie, dbać o jakość regat morskich oraz pomagać nowym załogom w pierwszych krokach na morzu.
Więcej informacji na www.regatymorskie.pl

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie