Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

W Szczecinie stratuje Squash na Rampie!

2010-12-01 13:13

squash, szczecin

W sobotę 4 grudnia 2010 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się wielkie otwarcie Rampa Squash Club Szczecin.

Tego też dnia do godz. 18:00 wstęp do klubu będzie bezpłatny. Każdy otrzyma szansę spróbowania swoich sił na korcie pod okiem doświadczonego instruktora. Wśród wszystkich przybyłych organizatorzy rozlosują 5 karnetów oraz inne upominki.

Dla najmłodszych przygotowano specjalne zajęcia "zabawa i nauka pod okiem instruktora".

Rampa to coś więcej niż zwykły klub squash’a. W zabytkowym budynku, wykonanym z czerwonej cegły, mieściła się kiedyś znana w całej Polsce przetwórnia mleka. Wejście lokalu prowadzi przez dawną towarową rampę. To właśnie jej klub zawdzięcza swoją nazwę.
Klub został wyposażony w profesjonalne korty ASB urządzone na światowym, mistrzowskim poziomie. Zbudowane zostały przy zastosowaniu najnowszych technologii - ASB System 85 – pierwsze tego typu korty na świecie. Nowy kort Squash ASB posiada doskonałe właściwości odbicia piłki. Dzięki wypełnieniu ścian suszonym ogniowo piaskiem kwarcowym i zastosowaniu specjalnego nowatorskiego poszycia paneli, hałas w korcie ASB Squash ograniczony został do minimalnych wartości nie przekraczających 45 dB. Squash na Rampie to licencjonowany klub, w którym mogą odbywać się turnieje na najwyższym, światowym poziomie. Właściciele klubu podkreślają, że Rampa ma być miejscem, w którym trenują nie tylko zawodowcy, ale również wszyscy miłośnicy squash’ a, także amatorzy.
Na terenie klubu poza 3 profesjonalnymi kortami ASB znajdują się wypożyczalnia sprzętu, dwie nowoczesne sauny Klafs i przytulna kawiarnia. W sklepie na Rampie będzie można zakupić najlepszej jakości sprzęt sportowy, odzież, obuwie i niezbędne akcesoria.

Czy tak będzie? Wkrótce się dowiemy!

Więcej inforamcji: www.rampasquash.pl

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie