Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Schossow ocalił świat

2011-06-07 16:06

Nie ma co się oszukiwać. W dzisiejszych czasach, nawet najlepszy recenzent muzyki klubowej będzie miał problem, aby przypisać utworowi konkretny gatunek. Muzyka ewoluuje, producenci stawiają na bardziej wyrafinowane rozwiązania swoich aranżacji, kompletnie nie zwracając przy tym uwagi na to czy ich kolejny utwór będzie wkręcającym techno, wakacyjnym housem, czy latającym transem. Chodzi o to, aby utwór po prostu bujał parkietami. Schossow buja z każdym numerem coraz bardziej. Przesłuchajcie jak ocalił najnowszą produkcję Szwedzkiej housowej mafii.

http://soundcloud.com/marcus-schossow/swedish-house-mafia-save-the

Oficjalny czy nieoficjalny – to nieistotne. Soldiny beat, remiks, a raczej edit, który brzmi bardzo imponująco. Jest przede wszystkim bardziej melodyjny, ma większego kopa, ma typowy Schossow sound, jest nadal taneczny i jak najbardziej przypomina nam, że wakacje nadchodzą wielkimi krokami a razem z nimi 9 edycja SF.

Przeróbka Alright, odpicowana szwedzka. Co będzie następne? Bardzo prawdopodbne, że takich stworów usłyszymy więcej w secie Schossowa na Sunrise Festival 2011. „This is what we call a f***ing tune“

BILETY:

http://www.SunriseFestival.pl
http://www.BileteriaMDT.pl
http://www.FamilyCard.pl

SUNRISE FESTIVAL
22-24/07/2011
KOŁOBRZEG, AMFITEATR

http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.MDT-Agency.pl
http://www.MDTAgency.info

Music Defeats Time

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie