Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Me Myself and I w Szczecinie

2011-06-08 13:51

koncert

Ich jedynym instrumentem jest głos. Śpiewają acapella, wspomagając się elektroniką tworzą melodyjne, jazzrockowo soulowe wokalizy, oparte na beat boxowej rytmice. 3 osoby, tworzące muzykę której łatwo nie da się sklasyfikowad. Sami swoją twórczośd określają jako Human Beatbox lub Vocal Groove. Mają za sobą występy z tuzami światowej sceny jazzowej, są gośdmi dużych ogólnopolskich festiwali, koncertowali przed wystąpieniem Dalajlamy podczas jego pobytu we Wrocławiu, a jeden z ich utworów znalazł się na ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin.

Zespół brał także udział w wielu przedsięwzięciach charytatywnych, wśród nich takie, które skierowane były do najmłodszych. Z uznaniem o ich twórczości wypowiadają się zagraniczni artyści - "Intrygujące i nowoczesne" - zgodnie stwierdzili Neneh Cherry i Burt Ford z zespołu CirKus po zetknięciu się w krakowskiej Alchemii z ich muzyką. Me Myself And I to także obecni finaliści polskiej edycji programu Mam Talent. Zespół tworzą:

Michał Majeran [wokalista] Jest wokalistą, absolwentem londyoskiej Royal College of Music. Interesuje się różnymi rodzajami muzyki. Szczególnie bliska jest mu muzyka jazzowa i gatunki pokrewne oraz ... muzyka oratoryjna okresu baroku - występował m.in. jako kameralista w zespołach muzyki dawnej oraz solista w zespołach operowych. Brał udział w wielu festiwalach muzyki poważnej. Pracował jako nauczyciel śpiewu oraz jako aranżer i producent muzyki reklamowej. Jako muzyk sesyjny - również instrumentalista - brał udział w nagraniach i koncertach w kraju i za granicą.

Magdalena Pasierska [wokalistka] Podstawy muzyki zdobywała grając na pianinie w szkole muzycznej. Studiowała Wokal jazzowy we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z udziałem m.in. Justyny Steczkowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Podstawy technicznie zdobywała pod kierunkiem Marzeny Wojak. Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych takich jak zespół Horn, Music in progress czy Sinusoidal. Jest również autorem muzyki i aranżacji do poezji wrocławskiego poety Chrystiana Belwita.

Zespół występuje w składzie:

Magdalena Pasierska - głos

Michał Majeran – głos

realizacja dźwięku Beatbox

Aktualnie współpracujący beatboxerzy: Pejot, Mando, Saulik i L.O.S.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie