Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Koncert Ayo w ramach Szczecin Plus Music Fest

2011-06-14 21:45

koncert

Ayo - pochodząca z Nigerii niemiecka wokalistka, która wykonuje muzykę będącą połączeniem soul, reggae, rocka i bluesa - da w środę pierwszy koncert w Szczecinie, w ramach 8. edycji festiwalu Szczecin Plus Music Fest.

Bilety:
70zł i 100zł (przedsprzedaż do 31 maja)
90zł i 120zł (od 1 czerwca)

BILETY są do nabycia w internecie:
www.bilety.koncerty.com
www.eventim.pl

Ayo to prawdziwie multietniczna artystka. Jej rodzice to Nigeryjczyk i pochodząca z Polski rumuńska Romka. Swój czas dzieli między Paryż i Nowy Jork. Podbiła serca Polaków piosenką "Down On My Knees" pochodzącą z debiutanckiego albumu "Joyful"€. Równie ogromną popularność odniosły także kolejne jej utwory €žLife is Real€ oraz And It's Supposed To Be Love. Album Joyful€ już w samym dniu premiery w Polsce zyskał status Złotej Płyty. Kolejna równie znakomita płyta Gravity At Last€ przyniosła m.in.przebój Slow, Slow€. Jej koncerty cieszą się ogromnym wzięciem na całym świecie, bilety na nie są wyprzedane na wiele dni przed data występu.

Koncert w Szczecinie będzie częścią trasy koncertowej na której artystka będzie promowała nowy album, którego premiera odbędzie się w marcu 2011.

Źródło: Materiały organizatora

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie