Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

"We Love To Love" już za miesiąc

2012-01-11 20:09

11 luty to data ,która po raz kolejny pozostanie w pamięci wszystkich tych klubowiczów którzy zawitają do Szczecina. Właśnie wtedy QARMA AGENCY (ekipa odpowiedzialna za INSPIRATION oraz SATURDAY BEACH NIGHT ) zaprezentuje swoją nową produkcje WE LOVE TO LOVE, czyli największe klubowe walentynki .

Miejsce

Długo zastanawialiśmy się nad tym gdzie odbędzie się WE LOVE TO LOVE . Ostatecznie padło na sprawdzoną już ARENĘ/ HEYA ( Czarnieckiego 8 ) .Powierzchnia i wysokość tego miejsca pozwoli nam rozwinąć się dużo bardziej w kwestii techniki . Sceny będą prezentować się bardzo atrakcyjnie jak również rozwiązany zostanie problem strefy VIP, która tym razem na pewno zadowoli wszystkich tych którzy zdecydują się na zakup takiego biletu.

Sceny

Wybudujemy dwie sceny GROOVE oraz ENERGY . Pierwsza znajdować się będzie na terenie starej lokomotywowni czyli ARENIE , druga zaś w klubie HEYA .

Artyści

Tym razem postawiliśmy na wielkie osobistości sceny klubowej:

MARCUS SCHOSSOW , DA HOOL , FRANCESCO DIAZ.

I plejada najlepszych artystów z polski

Dj W , Fafaq , Arctic Moon , Dj Diabllo , Maiqel , Sasha Dubrovsky , Maxx , Mike T , Landscape , Mr White , Dj Snoop , MikeVell , Greg Ice .

Swoją obecnością uświetni nas również Pesos jeden z najlepszych saksofonistów w Polsce, występujący regularnie na niezliczonej ilości imprez klubowych.

Bilety

Cena biletów:

Bilet Standard przedsprzedaż: 45zł
Bilet Standard w dniu imprezy: 59zł
Bilet VIP :149zł

Dla posiadaczy biletów VIP zostanie wydzielona specjalna strefa VIP ,umiejscowiona na antresoli z widokiem na jedną z głównych scen.
Wejście poza kolejnością ,oddzielna strefa VIP, osobny bar, zimne napoje bez ograniczeń, napoje energetyczne bez ograniczeń ,piwo bez ograniczeń ,bezpłatne 6 drinków (wybór z alkoholi dostępnych na barze w strefie VIP)

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie