Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Bass Planet 2012 - zaśpiewajmy Westbamowi "sto lat" jeszcze raz

2012-02-11 10:47

bass planet

Bass Planet już po raz czwarty zawita do Polski! Tym razem w dwóch klubach, Heya i Arena, rozpocznie się dźwiękowa inwazja z planety pełnej potężnych basów. Na trzech parkietach zagrają artyści którzy sprawią, że na Pomorzu Zachodnim rozpęta się muzyczne tsunami!

Tej nocy będziemy ponownie wspólnie celebrować urodziny WestBama, ikony muzyki techno. Jego obecność to gwarancja najlepszych bitów i najgłębszych basów a urodzinowa euforia, podobnie jak w zeszłym roku ponownie sięgnie zenitu.
Jak co roku na imprezie pojawi się także Hardy Hard. Każdy jego występ to megawaty muzycznej energii, które rozgrzewają parkiet i bawiących się na nim ludzi. Na scenie pojawi się również przedstawicielka płci pięknej Lady Waks, pochodząca z „Wenecji Północy” czyli z St. Petersburga, przybędzie by rozkołysać Szczecin.

Po raz kolejny wystąpi też Marten Hørger, który zyskał sobie sympatię podczas wcześniejszych imprez na których grał. Wraz z Leeroy'em Thornhillem, byłym członkiem The Prodigy, tworzy formację Smash HiFi. Jego unikatowy styl łączący ze sobą electro, pulsujące techno i połamane rytmy naprężać będą membrany głośników do granic wytrzymałości. Na scenie głównej zawita także duet Baymont Bross. Ci dwaj bracia z iście hiszpańskim temperamentem miksują tłuste bity, o czym można było się przekonać chociażby na poprzedniej edycji! Reprezentujący wytwórnię Dangerous Drums, doświadczony dj EDD 2000 może także okazać się czarnym koniem tegorocznej imprezy, który rozgrzeje parkiet do czerwoności. Na scenie głównej nie zabraknie również polskiego akcentu. Cherry aka BreakNtune, bo o nim mowa, to jeden z najbardziej obiecujących polskich producentów młodego pokolenia. Ma na swoim koncie wiele energetycznych produkcji i remiksów, w tym także dla samego WestBama.

Druga scena to tradycyjnie mekka miłośników techno. Zagości na niej, nasz krajan i miłośnik szybkiego uderzenia czyli Hellboy. Obok niego usłyszymy też set Lukasha Andego, miłośnika mieszania ze sobą wielu styli muzycznych, zwłaszcza electro-tech, tribal i hardgroove techno.

Na tegorocznej edycji pojawi się aż jedenastu zagranicznych DJ'ów. To dowód na to, że impreza wciąż się rozrasta oraz zyskuje coraz większe znaczenie w Europie. Zawdzięczamy to Wam, ponieważ to właśnie Wy jesteście motorem napędowym Bass Planet. Lepszy soundsytem i oprawa wizualna, będzie czekać na Was 3 marca.

Bądźcie świadkami jedynej w swoim rodzaju inwazji basu!
Po imprezie w klubie Boom Bar odbędzie się oficjalne after party z artystami Bass Planet.

Serdecznie zapraszamy,

Dirty Funk Team

Main Floor:
WestBam (Bass Planet Records - Berlin DE)
Lady Waks (Bass Planet Records/In Beat We Trust - St. Petersburg RUS)
Hardy Hard (Bass Planet Records - Berlin DE)
Marten Horger (Stamina Agenc y - Stuttgart DE)
Baymont Bross (The Pooty Club Records - Malaga ES)
ED 2000 (Dangerous Drums - Berlin DE)
Cherry aka BreakNtune (Dirty Funk Records/Bass Planet - Szczecin PL)
Jaykosy (Wicked Tunes/Bass Planet/ Dirty Funk - Berlin DE)
Burnt/Cheeky Beatz (Ulm DE)
Audio-Matiq (Dirty Funk Records - Berlin DE)

Second Floor:
Lukash Andego (Dual Force Records/Dirty Stuff - Opole PL)
Hellboy (Darkmadness Records - Kraków PL)
Nexy (Sentence - Rzeszów PL)
Cream (Sentence - Rzeszów PL)
Labam (Dirty Funk - Dortmund DE)
Droptech (Neuroshocked - Szczecin PL)
Peepe (Dirty Funk - Szczecin PL)
Andrew B (Lębork PL)
Ebola (Poznań PL)

Space Floor:
Guest 69 (Amsterdam NL/Szczecin PL)
H20 (Maschinenraum/Subway - Szczecin PL)
Maq (Berlin DE)
Embol (Szczecin)
Czortez (Szczecin)

DATA: 03.03.2012 (Sobota)

MIEJSCE: Heya & dawny Lokomotiv Club, ul. Czarnieckiego 8, Szczecin

BILETY: Przedsprzedaż w Pizzeriach Marco Polo, Sklepie Andegrand i Platinum, w klubie Heya oraz w Boom Barze – 59 zł, w dniu imprezy 69 zł.

BILETY VIP 189 ZŁ DOSTEPNE TYLKO W PIZZERII MARCO POLO NA PLACU KOŚCIUSZKI!

Po imprezie odbędzie się oficjalny after z artystami występującymi na Bass Planet. Afterparty odbędzie się w Klubie Boom Bar!

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie