Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Startują Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express!

2012-03-30 17:56

załączone zdjęcia

Rejs z Warszawy do Gdańska 1 kwietnia o 8:30 zainauguruje start operacyjny Nowych Polskich Linii Lotniczych OLT Express. Regularne rejsy po Polsce ruszą 2 kwietnia. OLT Express obsługiwać będzie 24 połączenia między 9 miastami Polski. Połowa miejsc na każdym rejsie dostępna jest za 99 PLN.

Po raz pierwszy w historii powojennej Polski OLT Express wykorzystując dobrą infrastrukturę krajowych lotnisk, uruchomi tak rozległą siatkę połączeń lotniczych po kraju, obejmując swym zasięgiem 9 miast: Gdańsk, Wrocław, Poznań, Szczecin, Warszawę, Rzeszów, Kraków, Katowice, Łódź. Dzięki 18 bezpośrednim i 6 przesiadkowym połączeniom, podróżowanie po całej Polsce zyskuje europejski standard.

Bilety na wszystkie rejsy są dostępne w trzech stałych taryfach: Ekonomicznej, Elastycznej i Dla Biznesu. Taryfa Ekonomiczna pozwala m.in. na zakup biletów w cenie 99 PLN, które przewidziane są na połowie miejsc w samolocie na każdym rejsie. Zakup biletu w taryfie Elastycznej umożliwia bezpłatną zmianę terminu podróży. W Taryfie Dla Biznesu można bezpłatnie zmienić dane Pasażera i datę podróży nawet do 3 godzin przed wylotem. Ponadto niemowlęta i dzieci do 2 roku życia zawsze podróżują za darmo, a dzieci do 16 roku życia ze stałą 50% zniżką.

Połączenia lotnicze OLT Express pozwalają na efektywne zarządzanie czasem podróży, która w zależności od trasy trwa od 45 do 90 minut. Dzięki rozplanowaniu lotów w porannych i wieczornych godzinach, przez 7 dni w tygodniu, OLT Express umożliwia podróż pomiędzy kilkoma portami w ciągu jednego, maksimum dwóch dni.

Znaczne uproszczenie procedur lotniskowych, m.in. przez umożliwienie bezpłatnej odprawy on-line, pozwala Pasażerom podróżującym wyłącznie z bagażem podręcznym na zgłoszenie się przy bramce wejściowej do samolotu nawet do 20 minut przed planowaną godziną startu.

OLT Express gwarantuje wszystkim Pasażerom podróżującym z każdego portu lotniczego bezpłatny przewóz 2 sztuk bagażu. Bagaż podręczny nie powinien przekraczać 8 kg, a rejestrowany 16 kg. Na pokładzie samolotów OLT Express czeka na Pasażerów bezpłatny poczęstunek serwowany przez wykwalifikowany personel pokładowy.

Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express powstały w 2011 roku z połączenia dwóch spółek: OLT Jetair oraz Yes Airways. Składowa nazwy „OLT” pochodzi od nazwy jednej z najstarszych linii lotniczych w Niemczech. Właścicielem OLT Express jest firma Amber Gold z Gdańska. OLT Express dysponuje nowoczesną flotą składającą się z 7 samolotów odrzutowych typu Airbus A320 i A319 (mieszczących na pokładzie 180 i 156 Pasażerów) oraz 7 samolotów turbośmigłowych ATR 72 i 42 wyposażonych w 68 i 46 miejsc.

Bilety na wszystkie trasy OLT Express można rezerwować przez stronę internetową www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod numer: +48 58 735 55 55. Rezerwacji dla grup i biznesu można dokonać pod numerem: +48 58 735 56 66. Informacje o promocjach zawarte są na http://www.oltexpress.com/pl/nowosci/promocje.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie