Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Sunrise Festival - Chuckie o swoich inspiracjach

2012-05-07 21:08

Chuckie jest jednym z najbardziej efektownych dj-ów na świecie. Międzynarodowa gwiazda electro housu, którą znamy z wielkiego hitu „Let The Bass Kick“, wystąpi w piątek 27 lipca na Sunrise Festival 2012 w Kołobrzegu. W poniższym tekście przeczytacie o ostatnich inspiracjach holendra.

W wywiadzie dla „Forbes“ Chuckie mówi, że największą inspiracją jest dla niego Jay-Z. Nie chodzi tylko o status w przemyśle muzycznym, ale głównie o status społeczny, który można za pomocą przemysłu muzycznego zbudować. Jay Z to dzisiaj nie tylko raper, a poważny biznesmen na rynku.
Nad „międzynarodowym“ nazwiskiem Chuckie pracuje już od jakiegoś czasu. Sam podkreśla, że jeszcze przed nim długa droga, aby osiągnąć zamierzony cel i dogonić Jay-Z-iego. Jako producent i dj pozamiatał świat ze swoim „dirty“ electro housem i nieprzeciętnymi umiejętnościami dj-skimi. Zainspirowany atmosferą panującą na „Sensation“ w Chile przygotował swoim fanom 54 minuty funku. Jak wam się podoba „czysta“ strona gwiazdy Sunrise Festival ?

http://soundcloud.com/djchuckie/chuckie-54-min-of-funk-vol3

Obok Chuckiego w Kołobrzegu wystąpi także wielka gwiazda David Guetta oraz Armin van Buuren, Ferry Corsten, Fedde Le Grand, Paul Van Dyk, Sander van Doorn i innych. Bilety na imprezie można zamówić na stronie organizatora – www.BileteriaMDT.pl.

źródło: http://www.forbes.com/sites/danschawbel/2012/03/28/the-worlds-greatest-d...

Sunrise Festival 2012 - Opus Magnum!
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG

http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl/

Music Defeats Time Production Team

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie