Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

ESKA Music Awards 2013 już za tydzień! Głosowanie trwa do 2 sierpnia do godz. 18.00!

2013-07-30 07:00

Już za tydzień, 3 sierpnia, w Szczecinie podczas The Tall Ships Races wydarzy się ESKA Music Awards 2013. Głosowanie wciąż trwa! Na swoje ulubione gwiazdy możesz głosować codziennie do 2 sierpnia, do godz. 18.00.

Głosowanie w EMA 2013 odbywa się w 8 kategoriach, m.in. Najlepszy Artysta, Najlepsza Artystka, Najlepszy Album czy Najlepszy Debiut. Najwięcej nominacji - aż sześć - zdobyła Ewelina Lisowska, ale na Wasze głosy czekają także m.in. Margaret, LemON, Robert M, Enej, Donatan, Ewa Farna czy Dawid Podsiadło.

ESKA Music Awards 2013 - głosuj już teraz i wygraj spotkanie z Nelly Furtado, zaproszenia do Golden Circle oraz zapas napoju ROKO! >>>

EMA 2013 odbędzie się 3 w Szczecinie. Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny. Sponsorem Eska Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO. Transmisja z gali odbędzie się 3 sierpnia na antenie TVP 1 o godz. 20.45, relacja z imprezy także na ESKA.pl.

Na scenie EMA 2013 zaśpiewają: Nelly Furtado, Alex Hepburn, Kase & Wrethov, Feel, Jula, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder oraz Kreuzberg. Wciąż trwa głosowanie, oddawaj głos na swoje ulubione gwiazdy codziennie!

Więcej informacji http://ema.eska.pl

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie