Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Cream Ibiza 2013

2013-08-19 16:20

cream, ibiza

załączone zdjęcia

Cream Ibiza powraca do klubu Amnesia ze światowej klasy artystami na pokladzie.

Jako jedna z imprez najdłużej działających i najbardziej udanych na Ibizie, line-up na tegoroczny sezon nie zawiedzie nikogo. Calvin Harris, Above & Beyond, Paul Van Dyk i Laidback Luke powraca w tym roku, aby zamienic Cream Ibiza w przeznaczenie dla klubowiczów na wyspie.

Główna sala uzbrojona w armatki lodu wybuchajace przy dźwiękach jednego z największych setow elektronicznych na świecie - Above & Beyond. Jeśli to nie wystarczy, wieloletni headliner Cream Ibiza, Paul van Dyk powroci tego lata.

Organizatorzy Cream sa bardzo podekscytowani, aby ogłosić, że człowiek, który rozpoczął to wszystko na Ibizie, Paul Oakenfold zagral na tegorocznej imprezie rozpoczynajacej caly cykl.

Po sukcesie ich występów w zeszłym sezonie, witamy z powrotem Eddie Halliwell, Gareth Emery, John O'Callaghan, Mat Zo, Giuseppe Ottaviani, Gareth Wyn i Ben Gold - sa tu po to by zrobic to co umieja najlepiej.

Inne nowe twarze na ten sezon to sensacyjny rosyjski Arty, którego utwór "Together We Are" można usłyszeć praktycznie w każdym klubie, dodatkowo Anjuna Norin & Rad i BBC Radio 1 Jordan Suckley.

Mixmag taras słynie z epickiego naglosnienia i niesamowitych pokazow laserowych, zatem zeby było sprawiedliwe, że Cream pochodzą profesjonalnie do tematu, dodano do tego odpowiednio pasujacych artystow. W tym roku globalny gwiazdor Calvin Harris zagra na 8 edycjach tegorocznego Cream, oraz Laidback Luke doda jego SuperYou & Me show w towarzystwie specjalnych gości, w tym Hardwell, Benny Benassi oraz Eddie Halliwell.

Cream Ibiza w tym roku rozpoczyna się czwartek 13 czerwca w klubie Amnesia, San Rafael, a zakończenie odbędzie się w czwartek 19 września, na które się wybierzemy. Impreza odbywa się co tydzień.

DJe: Calvin Harris, Above & Beyond, Paul Van Dyk, Laidback Luke, Steve Angello, Alesso, Nicky Romero, Hardwell, Paul Oakenfold, Eddie Halliwell, Gareth Emery, AN21 & Max Vangeli, Arty, Benny Benassi, Dirty South, Otto Knows, Chris Lake, Mat Zo, Michael Woods, Dimitri Vegas & Like Mike, Otto Knows, Ørjan Nilsen, Thomas Gold, Super8 & Tab, Deniz Koyu, Danny Avila, NO_ID, John O’Callaghan, Giuseppe Ottaviani, Danny Howard, Norin & Rad, Ben Gold, Jordan Suckley, Burns, Tom Staar, Gareth Wyn, D.O.D, Adam Sheridan, GTA, Moska, Henrix, Deorro.

Bilety dostępne na:

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie