Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Atrakcje na necz z Werderem.

2014-07-03 17:26

Mecz z Werderem juz w najbliższy wtorek, z tej okazji klub przygotowakl wiele atrakcji.

Kibice, którzy przyszli rok temu parę godzin przed pierwszym gwizdkiem meczu pomiędzy Pogonią Szczecin, a Olympique Lyonnais – nie mogli się nudzić. W tym roku klub zorganizuje po raz kolejny mnóstwo atrakcji przed spotkaniem z Werderem Bremen. A wszystko rozpocznie się na koronie stadionu już od 15.00! Co ważne, będzie to festyn otwarty – zapraszamy każdego, a więc także osoby, które nie mają biletów na mecz.

Wraz z otwarciem bram można liczyć na kilka atrakcji – zarówno dla dzieci, jak i starszych, którzy wraz z dziećmi przyjdą na koronę stadionu. Najmłodsi będą musieli przyjść pełni werwy, bo aż do rozpoczęcia spotkania będą mogli hasać po dmuchanych zamkach. W tym samym czasie animatorki będą malować twarze chętnym. Starszych może zainteresować pokaz Grupy Rekonstrukcji Historycznej BORUJSKO, która odtwarza wydarzenia z udziałem Wojska Polskiego okresu II wojny światowej. Ponadto. jeśli ktoś zastanawiał się jak wygląda ratowanie poszkodowanego z wraku – może to zobaczyć w wykonaniu straży pożarnej około godziny 16. To wszystko będzie się działo na koronie stadionu już 8 lipca!

Dla dzieci sporą atrakcją może być obecność Szczecińskiej Ligi Superbohaterów. Zresztą… jak często najmłodsi mogą spotkać Spider-Mana, Supermana czy Tony’ego Starka w kostiumie Iron-Mana? To na pewno gratka dla każdego, kto chce zrobić sobie zdjęcie czy przybić piątkę z bohaterami z komiksów czy szklanego ekranu.

Również o godzinie 15 Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie zaprezentuje na koronie stadionu zabytkowe pojazdy, samochody itp. Z kolei Bosman zadbał o to, aby każdy mógł odsapnąć i usiąść na ławce pod parasolami. Tym bardziej, że – jeśli prognozy nie pomylą się – zapowiada się słoneczny dzień, więc tym bardziej chwila wytchnienia będzie idealna!

Dodatkową atrakcją dla kibiców Husarii Szczecin może być wspólny trening, który odbędzie się kilka minut po g. 15. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to wygląda na boisku i jakie emocje wzbudza ten sport? Wraz z Husarią będziecie mogli to sprawdzić.

Ponadto warto wspomnieć, że Marcin Tylutki (konferansjer całej imprezy) w okolicach 16.20 zapowie żonglerkę piłką. Na YouTubie freestyle wygląda bardzo imponująco, więc warto odwiedzić okolice stadionu także tuż po 16. Dodatkowo dla entuzjastów gimnastyki odbędzie się pokaz, który potrwa niecałe dwadzieścia minut od godziny 15.40.

Na najmłodszych czekać będą także sportowe miniturnieje oraz konkurencje sportowe. Oczywiście z nagrodami! Każdy będzie mógł zdobyć coś dla siebie!

Wszystkich, którzy chcą spędzić aktywny wtorek z Pogonią Szczecin, zapraszamy od 15.00 na koronę stadionu. Dmuchane zamki, pokaz straży pożarnej, rekonstrukcja historyczna – to tylko wierzchołek góry lodowej atrakcji dla Was. A wisienką na torcie tego wszystkiego będzie spotkanie Portowców z klubem Bundesligi – Werderem Bremen. Nie może was zabraknąć!

Atrakcji jest mnóstwo i niełatwo będzie skorzystać ze wszystkich! Warto być czujnym.

 

źródło : pogonszczecin.pl

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie