Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Ceny biletów i karnetów na mecze Pogoni Szczecin

2015-07-13 13:25

załączone zdjęcia

6 lipca (poniedziałek) rozpocznie się sprzedaż biletów i karnetów na mecze Pogoni w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016. Tym razem przygotowaliśmy dla Was mnóstwo promocji i niespodzianek. Wszystkiego o wejściówkach i abonamentach dowiecie się z poniższego informatora!

Jesienią Portowcy rozegrają u siebie 10 meczów ligowych. Runda jesienna potrwa od lipca do grudnia i w tym czasie zmierzymy się przy Twardowskiego kolejno z: Śląskiem Wrocław, Górnikiem Łęczna, Wisłą Kraków, Piastem Gliwice, Jagiellonią Białystok, Zagłębiem Lubin, Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań, Lechią Gdańsk i Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Za chwilę przekonacie się, że w jesiennym cenniku mamy dla Was więcej opcji wyboru niż dotychczas. Rozdzieliliśmy między innymi sektory 13 i 14 od „MŁYNA” (10-12), a sektory 3 i 6 od „KRYTEJ” (4-5). Dzięki temu macie większy wybór i możecie dopasować zakup biletów do swoich upodobań.

Przejdźmy więc prosto do rzeczy najważniejszych, czyli cen. I już na starcie należy zaznaczyć, że bardziej opłacalny będzie zakup karnetu niż biletu. Nie tylko ze względu na upusty dla karnetowiczów, ale również inne promocje, które przygotowaliśmy. Jeśli jednak będziecie chcieli pozostać przy pojedynczych wejściówkach, to również możecie zaoszczędzić - taniej zakupicie je w opcji online.

Do rzeczy! Porównajmy ceny biletów i karnetów na KRYTĄ (sektory 4-5), MŁYN (sektory 10-12) i RODZINNY (sektory 15-18).

Przykład 1: Bilet normalny na KRYTĄ będzie do nabycia w kasach cenie 40 zł. My zachęcamy jednak do skorzystania z tańszej opcji, czyli zakupu online - w tym przypadku wejściówka będzie kosztowała 36 zł! Może być jednak jeszcze taniej, bo jeśli zdecydujecie się na wykupienie abonamentu na całą jesień to zapłacicie 312 zł! To niemal 90 zł taniej niż przy zakupie biletów w kasach! Ale… to nie wszystko. Jeśli bowiem w rundzie finałowej 2014/2015 byliście posiadaczami karnetu, to skorzystacie ze zniżki dla przedłużających i na KRYTĄ wejdziecie już za 253 zł!

Przykład 2: MŁYN to najtańsze sektory na naszym stadionie. W ukłonie w stronę najzagorzalszych kibiców obniżyliśmy ceny wejściówek na sektory 10-12. Tym razem pod lupę weźmiemy bilety i karnety ulgowe. Za ulgową wejściówkę na mecz w kasach zapłacicie tylko 14 zł! Wchodząc na stronę kupbilety.pogonszczecin.pl, cena biletu spada 12,60 zł! Znowu jednak najtaniej będzie, jeśli zostaniecie karnetowiczem. Karnet ulgowy na MŁYN będzie do nabycia w cenie 109 zł, a przedłużający zapłacą jedynie 88 zł, czyli średnio 8,8 zł za mecz!

Przykład 3: Sektor RODZINNY to wiele atrakcji dla najmłodszych i świetna, rodzinna atmosfera podczas meczów. Na ten sektor bilety można nabywać w różnych pakietach (1 rodzic+1 dziecko, 2 rodziców+1 dziecko, 1 rodzic+2 dzieci). Wejściówka w kasach dla mężczyzny będzie kosztowała 26 zł, dla kobiety 16 zł, dla dziecka 11 zł, dla dziecka do lat czterech symboliczną złotówkę. Tak jak w powyższych przykładach taniej jest w opcji online, gdzie bilety odpowiednio kosztują: 23,40, 14,40, 9,90 i 1,00. Opcja abonamentowa jest oczywiście jeszcze bardziej korzystna. Karnet dla mężczyzny na RODZINNY kosztuje 203 zł (dla przedłużających 164 zł), dla kobiety 125 zł (101 zł), dla dziecka 86 zł (69 zł), dla dziecka do lat czterech 8 zł (7 zł).

To tylko przykłady. Pełny cennik zobaczycie na grafikach poniżej tekstu! Już wiecie, że dużo bardziej opłaca się zakupić karnet na całą jesień.

To jeszcze nie koniec promocji. Mamy także coś dla „świeżaków”, czyli dla grupy kibiców, którzy jeszcze nie mają i nigdy nie mieli Karty Kibica Pogoni Szczecin. Każda taka osoba może wyrobić kartę za 10 zł i w tym samym momencie będzie miała możliwość zakupu biletu na swój pierwszy mecz Pogoni w życiu za symboliczną złotówkę! W praktyce oznacza to, że nowi fani Dumy Pomorza swój pierwszy mecz obejrzą niemal za darmo.

Także za 100 groszy na mecze Pogoni wejdą dzieci do lat 4. W tym przypadku nie ograniczamy się do jednego meczu. Maluchy wchodzą na każdy mecz za złotówkę. Promocja dotyczy sektorów, na które sprzedajemy bilety ulgowe oraz RODZINNEGO.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie