Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Strefa LOTTO na Baja Poland

2015-08-25 19:21

baja, poland, rajd

W ósmej rundzie Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych – LOTTO Baja Poland – do rywalizacji staną dwa rajdowe duety Szkoły Mistrzów LOTTO: Krzysztof Hołowczyc (pilot: Ł. Kurzeja) i Martin Kaczmarski (pilot: T. Suominen) oraz Jarek Kazberuk z Robinem Szustkowskim. Zespół Szkoły Mistrzów LOTTO przygotował także specjalną strefę dla kibiców w Miasteczku Rajdowym w Szczecinie.

Po ubiegłorocznych sukcesach (zwycięstwo "Hołka" i 3. miejsce Martina, a także zwycięstwo Jarka i Robina w kategorii ciężarówek) sportowcy będą chcieli kontynuować tę passę. Tym bardziej, że jest to jedna z nielicznych okazji do zaprezentowania się przed polskimi kibicami.

W tym sezonie duet Hołowczyc/Kaczmarski startuje w rallycrossowych mistrzostwach świata w klasie RX Lites Cup. Z kolei team Kazberuk/Szustkowski za kierownicą Forda Raptora rozpoczął rywalizację w rajdach cross country w kategorii T2, w której powalczy także podczas LOTTO Baja Poland.

Oprócz emocji na trasach odcinków specjalnych, na kibiców będzie czekała także specjalna strefa Szkoły Mistrzów LOTTO, a tam – spotkania ze sportowcami, pojazdy teamów (w tym rallycrossowe Fiesty), symulatory rajdowe, konkursy z gadżetami i kino plenerowe. Strefa będzie czynna w piątek, sobotę i niedzielę na terenie Miasteczka Rajdowego w Szczecinie.

Więcej na temat Szkoły Mistrzów LOTTO mozna przeczytac na oficjalnej stronie pod adresem: www.szkolamistrzowlotto.pl

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie