Pogoń zwycięzcą. Jarota pakonana! (1-0)

2008-09-04 21:47

pogoń szczecin

załączone zdjęcia

Podopieczni Mariusza Kurasa tym razem zmierzyli się z Jarotą Jarocim, fundując kibicom nudnawe i nieciekawe widowisko. Mecz oglądało około 1000 osób w strugach deszczu który nie przerwanie padał od pierwszego gwizdka sędziego. Portowcy od samego początku kontrolowali przebieg meczu i spokojnie rozgrywali piłkę na połowie rywali, jednak nie mogli wykreować groźnej sytuacji pod bramką Jaroty. Dopiero w 89 minucie Maciej Ropiejko, wykorzystał błąd defensywy rywali, nie dał szans bramkarzowi i na minutę przed końcem meczu Pogoń prowadziła 1:0. Po 8 kolejkach portowcy plasują się na 8 miejscu ze stratą 9 punktów do prowadzącego MKS'u Kluczbork.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie