Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Kolejne zwycięstwo AZS RADEX Szczecin.

2008-10-20 16:45

załączone zdjęcia

W 4 kolejce II ligi grupy B koszykarze ze Szczecina pokonali na własnym parkiecie WKS ŚLĄSK II Wrocław. Gospodarze nie dali szans drużynie przeciwnej. Pierwsze dwadzieścia minut meczu były bardzo zacięte i wyrównane. Szczecinianie schodząc do szatni po dwóch kwartach prowadzili zaledwie trzema punktami. Z kolei druga odsłona meczu przebiegała już pod dyktando AZS-u, gdyż
przyjezdni w trzeciej kwarcie byli w stanie zdobyć tyko dwa punkty. Gospodarze zdominowali parkiet i nie pozwolili na zbyt wiele gościom z Wrocławia. Mecz zakończył się wynikiem 69-51 (18-18, 38-35, 57-37, 69-51). W kolejnym zaległym spotkaniu z 3 kolejki drużyna ze Szczecina spotka się ze Spójnią Stargard Szcz. 22.10 o godzinie 18.00 w Stargardzie Szczecińskim.

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie