Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Konferencja prasowa - Olimpijczycy dzieciom, my pomagamy... a Ty ?

2008-11-27 14:19

załączone zdjęcia

Na konferencji prasowej która odbyła się w Hotelu FOCUS - głównego partnera imprezy wystąpiły : Monika Pyrek, Anna Hass i Katarzyna Baranowska. To właśnie Kasia wpadła na pomysł aby zorganizować akcję charytatywną na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Wraz ze swoją siostrą Anną Hass zaprojektowały kolekcję mody Jesień-Zima 2008. Monika Pyrek wspiera kwestę jako olimpijczyk i sportowiec.
- Ostatni tydzień minął bardzo intensywnie, były to ciężkie przygotowania do imprezy oraz zbieranie rzeczy od olimpijczyków, docinanie rzeczy na aukcje. Zadbałyśmy o przyjazdy osób biorących udział w akcji, catering, przygotowanie klubu Can-Can gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. Ideą imprezy jest to że jeśli ktoś może pomóc to powinien pomagać. - mówi Katarzyna Baranowska.
Impreza odbędzie się jutro o godzinie 13.00 w C.H. Galaxy. Pod czas całej imprezy będą zbierane pieniądze na Hospicjum. Z puszkami będzie można zobaczyć m.in. Otylję Jędrzejczak, Szymona Kołeckiego, Przemka Stańczyka, Łukasza Chyłe, Marka Kolbowicza, Tomasza Majewkiego i wielu innych znanych nam z pekinu Olimpijczyków.
O godzinie 19:00 w klubie Can Can odbędzie się druga część akcji. Na początek wystąpi zespół taneczny w przedstawieniu pt."Dziewczynka z zapałkami". Po przywitaniu gości odbędzie się pokaz mody Anny Hass i Katarzyny Baranowskiej. W pokazie wezmą udział sami olimpijczycy. W trakcje całej akcji będą licytacje rzeczy sportowych, pamiątek z igrzysk, sprzętu sportowego oraz pamiątkowe znaczki z Pekinu od Moniki Pyrek. W klubie będzie można zobaczyć również pokazy mody oraz koncerty takich zespołów jak "Oddział Zamknięty" i Alicetea. Inną atrakcją będzie także pokaz barmański prezentowany przez Mistrzów Polski.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie