IX Eliminacja KoTNKS

2008-12-07 22:38

rajdy

załączone zdjęcia

To już ostatni w tym roku Konkurs o Tytuł Najzręczniejszego Kierowcy Szczecina (KoTNKS). Zainteresowanie dzisiejszymi zawodami było bardzo duże o czym świadczy 52 startujących uczestników.

Rozegrane zostały trzy próby czasowe na jednym odcinku. Trasa nie należała do łatwych, nawierzchnia była mokra, lecz kierowcy pokazali swoje wysokie umiejętności o czym świadczą niewielkie różnice czasowe. Zawodnicy startowali w pięciu różnych klasach. Klasyfikację generalną wygrał Piotr Bucholz (Honda CRX) wyprzedzając Jakuba Kuźniara (Honda Civic) i Radosława Grochowskiego (Toyota Mr2).

Zwycięzcy poszczególnych klas:

Klasa I. Zwyciężył Tomasz Araszkiewicz (Opel Corsa) [newspress.pl], zaraz za nim Tomasz Turczyński (Opel Corsa) [newspress.pl], najniżej na podium stanął Robert Malinowski (VW Polo)

Klasa II. Miejsce pierwsze wywalczył Waldemar Wojtkiewicz (Fiat Uno), wyprzedzając Tomasza Panasiuka (Honda Civic) i Macieja Gałacha (VW Golf)

Klasa III. Zwycięzcą tej klasy był Piotr Buchholz (Honda CRX), drugie miejsce Jakub Kuźniar (Honda Civic), miejsce trzecie Radosław Grochowski (Toyota Mr2).

Klasa IV. Pierwszy na mecie był Dawid Dezdewiusz (Honda Prelude), na miejscu drugim Bartosz Bodnar (Bmw e36), na trzecim Radosław Puzacz (Ford Fiesta)

Klasa Gość. Najwyżej na podium Adrian Grodzki (Opel Astra), drugi był Andrzej Kowalski (Opel Astra), trzeci na metę dojechał Olaf Jastrzębski (Mitsubishi Colt).

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie