Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Derby AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard

2009-01-25 15:19

załączone zdjęcia

W kolejnym meczu II ligi grupy B AZS Radex Szczecin łatwo pokonuje na własnym parkiecie lidera grupy Spójnie Stargard 63-54, która przegrała po 12 zwycięstwach z rzędu.

AZS Radex Szczecin: Maciej Majcherek 18, Łukasz Biela 15, Maciej Sudowski 10, Paweł Podgalski 8, Andrzej Karaś 6, Karol Pytyś 6.

Spójnia Stargard : Jerzy Koszuta 10, Wiktor Grudziński 7, Łukasz Grzegorzewski 7, Kamil Piechucki 7, Arkadiusz Soczewski 6, Michał Trypuć 5, Hubert Mazur 4, Andrzej Molenda 3,  Marcin Zarzeczny 3, Grzegorz Terlikowski 2.

Szczecinianie po zdobyciu pierwszych punktów nie oddali prowadzania do końca meczu. Po mało emocjonujących trzech kwartach, goście w czwartej kwarcie próbowali dogonić naszych koszykarzy, lecz doświadczeni Szczecinianie nie dali za wygraną.
Większe emocje panowały na trybunach, gdyż hala SDS wypełniona była po brzegi. Gorący doping
sprawił że miejscowi z każdą akcją powiększali swoje prowadzenie.
Po wygranej ze Spójnią Stargard nasi koszykarze są na drugim miejscu w tabeli. Kolejny mecz odbędzie się we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem dnia 31.01.2009

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie