Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Skazani na bluesa - po prostu DŻEM w Szczecinie!

2009-05-04 17:29

koncert, szczecin

załączone zdjęcia

Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”...I faktycznie - coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki żonglowanie stylami, konsekwencję.Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje...tak na temat Dżemu wypowiada się Jan Skardziński, a z jego wypowiedzią, z pewnością zgadza się większość jeśli nie wszyscy fani zespołu.

30.04 na deskach Free Blues Club'u odbyły się dwa koncerty zespołu Dżem, który zaliczany jest do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. Dlaczego odbyły się aż dwa koncerty? Otóż zainteresowanie koncertem przerosło najszersze wyobrażenia organizatorów, przerosło do tego stopnia, że zorganizowano wcześniejszy koncert o godzinie 17, po nim odbył się następny planowy po godzinie 21. Na obu koncertach klub zapełniony był po brzegi, a publiczność dopominała się największych przebojów krzycząc i skandując na zmianę. Zespół zaprezentował muzyczny przegląd największych szlagierów, ale publiczność najdłużej musiała dopominać się o "Whisky". Obecna tego dnia w FBC publika usłyszała również takie utwory jak: Autsajder, List do M, Wehikuł czasu, Sen o Victorii i wiele innych.

Koncert Dżemu to nie lada gratka dla wielbicieli oraz fanów zespołu, a także rockowych i bluesowych brzmień. Zapraszamy do fotorelacji z koncertu.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie