Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Teatr Lalek Pleciuga - uroczyste otwarcie!

2009-05-31 17:54

koncert, szczecin

załączone zdjęcia

Od środy (27 bm.) zespół Teatru Lalek Pleciuga jest gospodarzem w nowym budynku, przy placu Teatralnym. W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby.
O godzinie 15:00 spod placu Teatralnego wyruszyła parada motocyklistów przygotowana przez grupę "Motofanatyk".

Godzinę później z pl. Armii Krajowej,wyruszył korowód prowadzony przez platformę, na której "Kapitan Pończocha" zachęcał dzieci wraz z rodzicami do udziału w przemarszu przez ulice miasta w towarzystwie zespołu Teatru Lalek "Pleciuga". Niewątpliwą atrakcją był przejazd na pięknych koniach członków Klubu Kawaleryjskiego im. 12 Pułku Ułanów Podolskich.

Po dotarciu parady pod budynek Teatru Lalek "Pleciuga" (o godzinie 18:00) nowa siedziba została oficjalnie otwarta. W uroczystości uczestniczył osobiście Pan Prezydent Szczecina Piotr Krzystek.
Wreszcie, w nowej siedzibie mógł się zadomowić Duch Teatru, który od 11 miesięcy czekał w czarodziejskiej lampie na swój nowy dom. Podczas odsłaniania nazwy "Pleciuga" oddano salwy z armat przygotowanych na tą okazję przez Drużynę Grodu Trzygłowa.
Wszystkie dzieci zaproszono na malowanie twarzy i słodki poczęstunek.
Wieczorny finał dnia, to występ grupy Mamadoo Fireshow. Pierwszy w Polsce kabaret fireshow w żeńskim składzie zaprezentował niesamowity pokaz umiejętności tańca z ogniem. - Wielki dzień otwarcie nowej "Pleciugi" zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie