Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Dzień w Parku - Armin van Buuren

2009-08-23 21:20

załączone zdjęcia

22 sierpnia 2009 roku w Poznaniu na Polanie Harcerza przy jeziorze Malta obyła się impreza o nazwie „Dzień w Parku - Armin van Buuren” łącząca Otwarcie Mistrzostw Świata w Wioślarstwie z wielkim klubowym wydarzeniem organizowanym przez agencję MSM Events.
Na imprezie zagrali dobrze znani artyści. Na rozgrzewkę DJ Charlie, następnie publikę zabawiali : Maxx, Neevald, Mattew Dekay, Jerome Isma-Ae oraz gwiazda wieczoru Armin van Buuren.
Samą ceremonie otwarcia Mistrzostw Świata rozpoczął Armin zapraszając na scenę prezydenta FISA Denisa Oswalda, prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego, prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich Ryszarda Stadniuka oraz Dyrektora Komitetu Organizacyjnego Aleksandra Daniela. Po krótkich rozmowach i przemówieniach odbyła się prezentacja 52 krajów – uczestników Mistrzostw. Później została wciągnięta na maszt flaga FISA, a na sam koniec ceremonii odśpiewano Polski Hymn Narodowy.
Po otwarciu mistrzostw nadszedł moment na który czekali wszyscy. Na niebie rozbłysły fajerwerki, a za konsoleta stanął uznany za DJ nr 1 na świecie roku 2007 przez czasopismo „DJ MAG” ARMIN VAN BUUREN. Zaprezentował przed około 10 tys. publicznością 2,5 h seta. W rytm muzyki Trance na poznańskiej Malcie publika bawiła się do północy kiedy to Armin zakończył cała imprezę.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie