Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Na Południe Polski Tylko Samolotem.

2009-09-14 21:39

szczecin

załączone zdjęcia

Dnia 14 września 2009 roku zainaugurowano bezpośrednie połączenie lotnicze ze Szczecina przez Poznań do Krakowa.

Połączenie Szczecin – Poznań – Kraków będzie obsługiwane 2 razy dziennie, rano i wieczorem, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Dzięki temu mieszkańcy Pomorza Zachodniego oraz Małopolski i Górnego Śląska będą mieli możliwość zaplanowania wyjazdów służbowych czy też odwiedzenia znajomych bez poświęcania minimum 9,5 godziny na dojazd w jedną stronę.


Krzysztof Wicherek, Prezes Zarządu Jet Air powiedział:
- Szczecin to miasto, w którym się wychowałem. Jestem emocjonalnie związany z tym regionem, dlatego inauguracja bezpośrednich lotów krajowych ze Szczecina jest dla mnie bardzo ważna. Jestem przekonany, że nasza oferta przypadnie do gustu zarówno przedsiębiorcom podróżującym po Polsce, jak i pasażerom podróżującym prywatnie. Za wyborem samolotu, jako podstawowego środka transportu na południe kraju dla mieszkańców Pomorza Zachodniego przemawia nie tylko oszczędność czasu ale i atrakcyjna cena.

Zarząd Portu Lotniczego nie ukrywa zadowolenia i radości z każdego nowo otwieranego połączenia.
W tym przypadku radość jest potrójna – jest to nowe połączenie lotnicze, uruchamia je nowy dla naszego lotniska przewoźnik, a co najważniejsze – jest to pierwsze połączenie lotnicze łączące Szczecin z innym regionalnym portem lotniczym w Polsce.
Negocjacje nie były łatwe, przyznał na konferencji prasowej Maciej Jarmusz - Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów im. NSZZ Soldarność, jednakże dzięki wytrwałości i profesjonalnemu podejściu obu stron udało się w dniu dzisiejszym zainaugurować połączenie na trasie Szczecin-Kraków-Szczecin.
Jesteśmy pewni, że w/w połączenie okaże się strzałem w dziesiątkę i przypadnie do gustu mieszkańcom naszego regionu, pomagając w zacieśnianiu więzi biznesowych Małopolski i Górnego Śląska z Pomorzem Zachodnim, a już niedługo dzięki linii Jet Air będziemy mogli cieszyć się ze zwiększenia ilości połączeń do Krakowa i nie tylko – dodał Maciej Jarmusz.

Bilety w promocyjnej cenie od 189 PLN (ze wszystkimi podatkami
i opłatami) dostępne są na stronie internetowej Jet Air pod adresem: www.jetair.pl. Bilety Jet Air dostępne są także w biurach podróży zrzeszonych w IATA, korzystających z systemu GDS Amadeus oraz w biurach partnerskich Jet Air.

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję odbyć rejs pokazowy samolotem linii Jet Air J-32, którego trasa przebiegła z lotniska Goleniów nad Morze Bałtyckie, a w drodze powrotnej największą atrakcją był niski przelot nad Szczecinem, znad którego wróciliśmy na lotnisko w Goleniowie.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie