Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Sensation 2009 - Wicked Wonderland, Wrocław POLAND

2009-10-05 23:27

sensation

załączone zdjęcia

Ostatnia Sobota na długo zostanie w pamięci dla tych wszystkich, którzy tego właśnie dnia (3.10.2009) bawili się w Hali Ludowej we Wrocławiu na jubileuszowym show Sensation - Wicked Wonderland. W tym roku klubowicze mogli doznać zmysłowej przygody w krainie fantazji.

Tłumy ubrane były całkowicie na biało co bardzo urozmaicało klimat imprezy. Atrakcjami były : akrobatyczne tańce, płomienie wybuchające ze sceny, fontanny tryskające w rytm muzyki oraz parady karnawałowe, a to wszystko było dopełnione najnowocześniejszymi pokazami świetlnymi, laserami. Do dodatkowych atrakcji należały miejsca do odpoczynku, czyli np. Stoisko SAMSUNGA, gdzie mogliśmy obejżeć najnowsze telefony tego producenta. Jednak największym powodzeniem cieszyły się konsole Xbox 360 – można było tam wygodnie usiąść i odpocząć, pograć w ciekawe gry, tych stanowisk było wiele więc każdy znalazł coś dla siebie.

Wspomnijmy, że w dniu SENSATION odbyło się spotkanie z jedną z największych gwiazd imprezy - RICHARDEM DURANDEM. Odbyło się o godz. 16.oo pod sklepem Media Markt w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Fanów było bardzo dużo, robili sobie pamiątkowe zdjęcia, brali autografy na zdjęciach oraz płytach tego znakomitego artysty.

O godz 19.00 przed Halą Ludową otwarto bramy imprezy. Lecz na scenę główną na Hali można było wejść dopiero po 21.00. Do tego czas jak również do rana można było bawić się na innych scencach. Tak naprawdę pierwszy DJ na scenie głównej zaczął o godz. 22.30, wcześniej leciała muzyka Warm Up. Na tej scenie mogliśmy zobaczyć taki gwiazdy jak : ERICK E, FEDDE LE GRAND, SEBESTIAN INGROSSO, oraz RICHARD DURAND. Klubowicze mieli jeszcze możliwość zabawy na 3 innych scenach, na których grali w większości znani Polscy DJ'e. Jedna z tych scen znajdowała się w najdroższej DELUXE ZONE VIP, gdzie można było posłuchać nieco spokojniejszych rytmów róznież Polskich znanych DJ housowych.

Impreza cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Sprzedano ponad 10 tys. biletów. Napewno SENSTAION w Polsce zawsze jest na wysokim poziomie o czym świadczą odwiedzający nasz kraj, specjalnie na tę imprezę klubowicze z dalekiej zagranicy (Włochy, Anglia, Hiszpania, Niemcy, etc). Następna edycja SENSATION za rok. Na którą serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej imprezy.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie