Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

Trance Space - Marco V

2009-11-17 15:12

trance space

załączone zdjęcia

W Piątek 13.11.2009 w Szczecinie odbył się Event klubowy na bardzo wysokim poziomie. W klubie heya / lokomotiv na 2 scenach mogliśmy usłyszeć znakomitych dj prezentujących muzykę House i Trance. Największą gwiazdą był Marco V (Holandia), Manuel le Saux (Włochy) oraz DJ W (Polska). Inne gwiazdy które zagrały na scenie trance to Sasha Dubrovsky z wokalistką Baltica, Angelo Mike, Martin Sas oraz Angel S. Natomiast na Scenie House zagrali Luccio B, Mirqo, Maiqel, Ayk oraz DJ Flor.

Event miał oprawę wizualno-muzyczną jakiej jeszcze nie było w Szczecinie. Potężne nagłośnienie, o które zadbała firma OHM, o wizualizacje zadbał ClockWork, firma Visual Sensation rozświetlała nam scenę lokomotiv wraz z oprawą laserową, atrakcji artystycznych dostarczyły dziewczyny
z Shake'n'show. Dużą atrakcją było również konfetti show, oraz Co2.
Na imprezie bawiło się około 2500 klubowiczów, dla których ten event zapewne zostanie na długo w pamięci. Agencja Event Company zadbała o wszystko w każdym szczególe i na pewno nie był to ostatni organizowany przez nich Event. Za około dwa tygodnie będzie film z tego wydarzenia. Wszystkie informacje na bieżąco będą aktualizowane na naszej stronie.

Poniżej zapraszam do fotorelacji z imprezy.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie