Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

III KJS Szczecin

2009-12-03 08:44

rajdy

załączone zdjęcia

III KJS Szczecin, który odbył się przy pięknej pogodzie zakończył się zwycięstwem załogi Włodzimierz Wesołek/Paweł Wesołek(Honda Civic), drugie miejsce przypadło załodze Sławomir Nowakowski/Marek Michalski(Fiat SC), trzecie miejsce na podjum zajeła załoga Bartosz Miszałkowski/Mariusz Łuniewski(Subaru Impreza)

W zawodach wystartowało 33 załogi z których dojechało do mety tylko 20!! Na trasie odcinków można było uszkodzić wiele podzespołów zawieszenia - silnika więc liczył się umiejętny, jak i szybki przejazd. Zawody były wymagające dla uczestników jak i dla samochodów. Podczas rywalizacji najczęstszym defektom ulegały opony.

Defektami które wykluczyły załogi z dalszej jazdy były miedzy innymi: uszkodzenie chłodnicy, elektryki, elementów zawieszenia, silnika oraz skrzyni biegów. Mimo wymagających zawodów oraz defektom, uczestnicy uznali zawody za naprawdę udane oraz przyznali że jest to sprawdzian umiejętności jak i przygotowania samochodu do rajdów amatorskich.

Następną imprezą jaką planuje AUTO KLUB SZCZECIN będzie II SOS Kołbaskowo, który wstępnie odbędzie się 20 grudnia, po zawodach odbędzie się zakończenie i podsumowanie sezonu motoryzacyjnego 2009 w Szczecinie.

źródło : ak.szczecin.pl
zdjęcia : Piotr Karaczewski & Jacek Turczyński

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie