Kanał RSS

Znajdziesz nas na: Google+ i Facebook-u

Odwiedź nasz nowy serwis: www.nieumiemparkowac.com

enHouse 2009

2009-12-28 12:41

enHouse

załączone zdjęcia

Druga edycja enHouse zakończona. Tysiące ludzi, znakomici dj’e i przepiękne kobiety – to tylko jedne z wielu atrakcji eventu, który odbył się 26 grudnia w Hali Łuczniaka w Bydgoszczy. Dzięki staraniom agencji MDT oraz porozumieniu z władzami Hali Łuczniczka event jednak się odbył. Przypominamy, że pierwsza datą miał być 5 grudzień, ale z uwagi na odbywające się zawody w Hali w Bydgoszczy organizatorzy na początku odwołali imprezę, lecz później doszli do wniosku o przełożeniu jej na późniejszy termin, którym był drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

Pierszym artystą na Main Stage, który zagrał był Toxic Noiz, zaraz po nim znakomity polski duet DoubleU & SS, czyli DJ W i Sebastian S, którzy zagrali bardzo energicznego seta. W podobnych brzmieiach zagrał Filthy Rich. Zaraz po nich z nieco spokojnieszymi rytmami zagrł Ned Shepard.

O północy przyszedł czas na gwiazdę wieczoru, którą był duet ze Szwecji "Dada Life". Szampan i banany to jest niczym pokarm napedowy dla tych artystów. Gdyż to właśnie oni na scenie zajadali sie bananami popijająć szampanem. Według wielu ich set był najbardziej energiczny, bardzo progreswyne brzmienia i sample grane na żywo. Większość klubowiczów bardzo zachwalała tych artystów. Następnie zagrali James Harcourt, Kid Massive, oraz na sam koniec polska gwiazda Cez Are Kane.

Dla tych którzy chcieli chwilę odpocząć agencja MDT przygotowała Strefę Chillout, na której zagrali : Hard Candy, Acid, SenseiMike, Jarre-cki, Halle, White Ert oraz Sweet Lady.

Większość klubowiczów wypowiadała się pozytywnie na temat samej organizacji imprezy.
"Nagłośnienie było głośne, bardzo czyste brzmienia, świalta przepiękne oraz wspaniałe lasery. Bardzo dobry line-up. Jak dla mnie najlepiej zagrał "Dada Life", zaraz po nich DoubleU i SS, a później Kid Massive, reszta również dobre sety." - powiedział nam Jarek z Piły.

"Małe kolejki przy szatni, muzyka super, jedynym jak dla mnie minusem były kupony na picie, troche dużo czasu spedziłam czekając w dwóch kolejkach, po kupony, a później po piwo, ale na pewno będę na kolejnym evencie organizowannym przez MDT agency" - powiedziała Ania z Warszawy.

Kolejną imprezą, którą zorganizuje agencja MDT będzie enTrance w marcu 2010 roku.

Galeria zdjęć

"NewsPress" z wpisem do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 639 w Sądzie Okręgowym w Szczecinie